Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincsenek értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek értelmes 16-20 éves fiúk vagy akár lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az összes fiatalnak az a napi időtöltése hogy egésznap nyomja a gépet és sorozatokat néz?

Megkérdezed tőlük hogy mi a céljuk akkor nem tudnak normálisan válaszolni vagy mondanak valami vágyat. Lehet hogy csak én érek túl hamar, de szerintem ennyi évesen már kéne kicsit a jövőbe gondolkodni nem pedig úgy hozzáállni hogy lesz ami lesz. De amúgy az idősebbek is úgy állnak hozzá hogy keresnek valami olyan munkát amit a mostani szintjükkel el tudnak végezni és nem álmodnak nagyobbat, nem akarnak fejlődni, a fiatalkorukban megszerzett végzettségükkel akarnak egész életükön át gazdálkodni.

Szerintem egy alapvető dolognak kéne lenni a tanulásnak hogy minél értékesebbnek mond magad és minél többet el tudj érni az életedben nem pedig kínként megélni a tanulást és egésznap csak szórakozni. Huh ez elég stréberesen hangzott xd

Van egy fiúbarátom aki tényleg nagyon okos és vannak céljai és azokért tesz is, úgyhogy igazából nem is az a kérdés hogy vannak-e értelmes tinik, hanem inkább az hogy miért ilyen kevés.

Egy normális 17 éves lánynak mondom magam aki nem akarja kitenni a seggét a netre azért mert figyelemhiányos és mert megteheti


2021. máj. 9. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Az mindenképp plusz pont amit a végén írtál,mert már nagyon unalmasak az ilyen képek.

Egyébként meg én egyik korosztályban sem találtam olyan embert aki teljesen 100-as lenne,a fiatalok meg katasztrófa azt sem tudják merre vannak arcal..csak pia legyen,szex,drog ennyi (nem ítélem el őket én is ilyen voltam fiatalon),de tény hogy ez nagyon nem helyes.


Lehet idősebb korosztállyal kéne barátkoznod,ismerkedned de ott se számíts olyan sokra :D...

2021. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, próbálkoztam de kicsit fura ha csak idősebbekkel beszélgetek, olyan mintha apakomplexusom lenne :P
2021. máj. 9. 19:33
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem teszed ki a segged akkor senkinek se fogsz kelleni :(
2021. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ahhj, hát jó. Akkor regisztrálok onlyfansra ;(
2021. máj. 9. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szia!

először is azért nem kéne ennyire általánositani, hogy az összes.

egyetértek a leirtakkal több ponton is. tényleg a korosztály nagyrészének fogalma sincs mit kezdjen magával a későbbiekbe, de ennek örülj több lehetőséged lesz. de nekem például sok olyan barátom van aki azért tudja mit akar. én is menedzser leszek.


16f

2021. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert minden embernek más az igénye. Én sose voltam buliba, sose gyűjtöttem barátokat, introvertált vagyok, nincs szükségem emberi kapcsolatokra, inkább itthon maradok, tanulók, küzdők álmaimért, hogy azokat valóra váltsam.

20/F

2021. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituban vagyok, szintén 17/L. Ambíciózus vagyok.
2021. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Az emberek kis százaléka hiper-kompetitív, tele ötletekkel, célokkal, ambíciókkal, megy a világ top egyetemeire, 20 évesen céget alapít, stb. Ilyenekkel ismerkedj, szövetkezz, és csináld ami neked helyesnek tűnik, másokat nem fogsz rávenni a nyálcsorgatáson kívül semmire.
2021. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Majd rájössz, hogy vannak helyzetek amikor egy dolog áthúzza a terveidet.

Ezen felül hiába képezzük magunkat, ha nincs aki alkalmazzon. Lehet diplomád meg ismerettséged, de a legtöbb helyre vagy berakják a főnök haverjának a gyerekét vagy azt mondják, hogy túlképzett vagy. Vagy olyan helyen fognak null kilométeresen alkalmazni, amire meg azt mondod, hogy máshol többet keresel kevesebb munkával.


Ne érts félre, jó hogy vannak terveid, céljaid. De egy olyan embert, akinek 2 dolog is áthúzta pár éven belül a terveit már nem tudsz ezzel az idilli képpel meggyőzni.

2021. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, egy dolog, hogy valakinek vannak tervei. Megint egy másik, hogy ezeket megtudja-e valósítani, pláne fiatalon.

Nekem is van több olyan ötletem, tervem, amiket szeretnék a jövőben valóra váltani, hogy ne csak egy szimpla hobbi legyen. De sajnos hiába ambiciózus és tehetséges az ember valamiben, ha egyszerűen nem nagyon van lehetősége, hogy érvényesülhessen. Én is jelenleg 22 évesen nem tartok anyagilag ott, hogy ezeket a terveimet valóra tudjam váltani. Sajnos nem ismerek olyan befolyásos embereket, akik felkarolnának vagy szponzorálnának. Ettől persze lehet, hogy 5-10 év múlva majd összejön, de tény, nem mindenki jön gazdag családból és tesznek mindent egyből a segge alá. Ez csak egy nagyon szűk rétegnek adatik meg, a többieknek apránként kell építkeznie.

Ettől függetlenül sajnos jó a meglátásod, valóban rettentően kevés az olyan fiatal, aki tudatosan építi magát (még a huszonévesek között is kevés). De amennyire nem kapnak útmutatást, meg amennyire borzasztó az oktatási rendszer, nem kell csodálkozni, hogy sokan motiválatlanok.

2021. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!