Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elszúrtam volna? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam volna? (többi lent)

Figyelt kérdés

Roviden, a lánnyal mesin beszélgetek már lassan 1 hete. Osztálytárson keresztül ismertem meg, és az elején egész jókat beszéltünk.

Megkérdeztem a koráról, kiderult hogy mindketten Márciusiak vagyunk. Röviden így írtam neki:


"Hmm ha idősebb vagyok nálad, akkor hugi leszel"


(mint kiderult idősebb vagyok nála)


Erre azt írta, hogy "gázak a szövegeid, egyenként 23"


(a 23-at a születési napjára írta ugye)


Utána én írtam neki, hogy nem szeretnék megváltozni senki miatt, és én csak barátkozni szeretnék vele.


Azután küldött valami rajzfilm figurás giffet, ahol egy ember egy like-ot mutatott.


Utána visszaírtam neki, hogy ezt megbeszéltük.


Azóta pedig nem igazán ír.


Nem igazán szeretnék ráparázni, hiszen nem ő az egyetlen lány akivel beszélek, viszont azt sem szeretném, hogy emiatt ez az egész beszélgetés így abba maradjon.


Szerintetek elszúrtam és már nem akar tőlem semmit?


16/L



2021. máj. 15. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy nem kell!

Ez csak a kóstoló volt, ha többet akarsz azért már fizetni kell.


Lehet ez szar volt de hírtelen jött XD

2021. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hat en nem tudom hogy vagy vele, de ez nekem gaz egy kicsit😅
2021. máj. 15. 21:05
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem gáz, de érződik rajta, hogy nyitott vagy a hülyéskedésre xd

Persze ahogy írt a lány, nem valószínű, hogy lenne olyan szöveg amivel maradásra tudnád tartani.

2021. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Elküldtem neki amit fentebb írtam. Most kedvelte de semmi más. No, akkor mar legalább nem kell feleslegesen rairnom.

Azért koszonom😌

2021. máj. 15. 21:12
 15/17 A kérdező kommentje:
Vaagy még annyit megcsinálhatok, hogy priviben elküldom amit nem toroltem ki, illetve, hogy mit kedvelt, aztán meg jaa, hátha más lesz a helyzet😅
2021. máj. 15. 21:13
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elküldheted priviben
2021. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ki a franc pontozta le az összes választ???
2021. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!