Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után vagyok nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vagyok nagyon rossz, lent a többi (? )

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatomnak lett vége mivel kihűlt illetve a végén már kavart egy másik sráccal. Mindegy az előzmények nem fontosak most. Tiszta szívemből szerettem és még mindig szeretem őt úgy érzem. Nagyon nehéz nekem feldolgozni ezt a szakítást és teljesen féltékeny vagyok rá. Mindig nézem a facebookját és féltékeny leszek ha látom hogy elment bulizni X-Y helyre, de hogy miért vagyok féltékeny nem tudom mert már nem járunk... Ez normális? Félek hogy nem találok már újra olyan jó nőt. Teljesen ő volt a női ideálom nála másabb csajt el se tudtam volna képzelni, és nagyon beleszerettem még régebben és félek hogy nem találok már más hasonlót illetve olyat aki legalább üti a mércét. Tudom hülyén hangzik de nem is ez a fő probléma. Folyton feljönnek az emlékek és 1 hónapja már szakítottunk de nem igen múlik semmi se :(( Most jönne az hogyha ennyire szerettem akkor miért szakítottam mert én tettem. Már muszáj volt. Nem volt olyan együtt mint régen és ez a kavarás volt az amikor azt mondtam hogy stop.


Ha elolvastad köszönöm szépen :) Esetleg tapasztalataitokat ha megosztanátok velem megköszönném. Kíváncsi vagyok ti hogy éltétek túl az első igazi szakítást.



2017. aug. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Perszehogy nehéz. Senkinek sem könnyű ilyet áttélni. Ő más lett, ne a múltban élj, nézz szembe a jelennel, hogy milyenné változott. Hidd el, van jobb, olyan aki szeret és szeretni is fog, nem fog kavarni, bulizni mindenféle helyeken.

Nem a csajra vagy féltékeny, hanem a pasi(k)ra, aki(k) vele lóg(nak). Ez el fog múlni, ha túl leszel rajta. Próbálj beszélgetni más csajokkal, haverjaiddal, próbálj a magánéletedre koncentrálni. Előre nézz, ne hátra.

Soha ne keresd senkiben sem őt, mert egyrészt nem fogod megtalálni, másrészt akkor nem azért leszel valakivel, mert őt szereted, hanem mert megtaláltad benne az exed.

2017. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyből ment a zöld pacsi. Köszönöm szépen nagyon jól esett :)
2017. aug. 20. 19:35
 3/3 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális h igy érzel egy darabig pár hétig talán hónapig hiányozni fog még.Azt tanácsolom foglald el magad hobbikkal,sportolj esetleg járj el te is bulizni nem csajozni gondolom csak haverokkal érezd jól magad nélküle is :D gondolj arra h te sokkal jobbat érdemelsz bár tudom h ő volt az ideálod minden szempontból de fog majd jönni nála mégjobb is.Faceről pedig ha lehet tiltsd le egy kis időre amég megnyugszol addig nem tudod nézegetni a profilját ha utána úgy gondolod vissza tudod vonni.Foglalkozz most magaddal egy kicsit és élvezd h szingli vagy

16/L

2017. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!