Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon lesz valaha barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Sajnos eléggé önbizalom hiányos vagyok, főként a súlyom miatt, 90 kiló vagyok. Ehhez 185 centi társul. Eddig a csajok, akiknél próbálkoztam, vagy semmibe vettek, vagy nagyon rosszul sültek el a dolgok. Személyesen nem merek kezdeményezni lánynál, csak írásban. Hogyan győzhetném le az önbizalomhiányt, hogyan szerezhetnék elég bátorságot, hogy kezdeményezzek? Aki esetleg volt hasonló helyzetben, kérem írja le, hogy hogyan tudta leküzdeni.

16/f



2021. jún. 15. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sport, edzés, az ad önbizalmat is. Win-win. GL, HF.
2021. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni a saját testedet, az adhat egyedül teljes önbizalmat. Lehetsz akárhány kiló, ha szereted saját magad, akkor nem az fog eszedbe jutni, hogy a lány a hurkáidat nézegeti, hanem csak a beszélgetésre a másikra fogsz koncentrálni.

Egy értelmes lány meg amúgy sem a testtömegindexed alapján fog megítélni, hanem a személyiséged miatt. Ha a súlyod miatt valakit nem érdekelsz, akkor mondj el egy imát, hogy ő sem fog lelkileg tönkretenni.

2021. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen ez, mert még sose volt súlyproblémám. De más is adhat önbizalmat.
2021. jún. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem vészes a testsúlyod, próbáld meg elfogadni magad, és arra koncentrálni, ami jó tulajdonságod van. Lesz barátnőd, ha egy kicsit feloldódsz, és nem erre koncentrálsz.
2021. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi!

Ne görcsöl!

Lesz baratnődm

Én nem sportoltam,mindig rondának tartottam magam soha nem voltam kiemelkedő semmiben,még magas sem vagyok, de kövér sem, pénzem sem volt soha, szókincsem is alig volt és mégis 16 éves koromtól 30 éves koromig, mindig volt barátnőm.

Aztán 31 évesen megházasodtam.

Az élet megold mindent, ugyhogy fel a fejjel! 😉👍

2021. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Kissé helytelenül írtam, kihagytam betűket. 😁
2021. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktasd ra a tested a sportra,szépén aprónként.Néz különböző zsiregetos videókat a youtubeon.

Étkez egészségesen (néz utána,hogy mit szabad és mit nem szabad ened)



Ami igazan önbizalmat ad az a síker élmény.

Lépj ki a Konfort zonadbol és kezdj olyasmibe,amitől kicsit tartasz!

Törekedj arra,hogy jó légy ebben a bizonyos dologba

Az ilyen dolgok adnak önbizalmat 😎.



Kérdezed meg magadtól mit veszíthetsz?!



1:ki lépsz a konfort zonadbol ami elég nagy szó,sokan nem is képesek rá.

2:uj embereket ismersz meg,akár életre szólo barátságokat is köthetsz,több lányal ismerkedhetsz meg az új haverjaidon keresztül.

3: lehet,hogy ebben a dologban ki emelkedően jó vagy 🤷🏻‍♂️.

Vagy nem,de nem tudhatod adig míg ki nem próbálod.


Csak nyerhetsz ezzel 💁‍♂️!

Max nem Leszel benne annyira jó de nem baj,senki se tökéletes majd másba úgy is,jó leszel 🙂.


Remélem tudtam segíteni!

2021. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ezaz gyerünk csináld olvasd szabo pétert brian tracy motivácio, erö és siker
2021. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először szeresd meg önmagad. Ezt teljesen jóindulatból írom: ne másoktól függjön az önbizalmad, mert pofára fogsz esni. Fogadd el a kinézeted, ha pedig nem megy tegyél ellene. Kezdj el sportolni, változtass az étrendeden. Belevágni a legnehezebb, de ha egyszer sikerül elérned a kitűzött célt iszonyat büszke leszel magadra. :)
2021. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz barátnőd, ne aggódj ezen!
2021. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!