Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek a visszafogottabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek a visszafogottabb vagy harsányabb lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
20 éves, szőke,szépnek mondható, magas és vékony csaj vagyok! Egy kicsit zárkozóttabb természetű kezdetben , de később megnyílok , ha megismerem a másikat. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, ami miatt nem tudok bepasizni. Én szeretem , ha egy férfi kezdeményez, csak az a baj , hogy ez ritka. Akárhova megyek megbámulnak és láthatóan tetszem a férfiaknak, de ennél tovább senkivel sem jutok.

2021. júl. 18. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem inkább a visszafogottabbak. Az ilyen káromkodós, orrba-szájba bulizós, cigizős nem ideális komoly kapcsolatra.
2021. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Visszafogottabb lányok jobban bejönnek.

(Ha féltékeny vagy valami az se baj nekem. Nem tudok semmi okot adni rá, hogy az legyen, így nem is tudna vele zavarni)

2021. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért van, mert azt hiszik, úgyis elzavarod őket. Mondjuk, nem csodálom, mert mostanság ez a divat. Szórakoznak a nők, meg bohócot csinálnak az emberből. Lenézik, kinevetik.
2021. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Vegyítve a 2 teljesen jó
2021. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért a tini kategóriába írtál?
2021. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kettő keveréke az ideális, de ez személy függő.
2021. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a nagyon félénkek. Az annyira imádnivaló!
2021. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszafogottabb
2021. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a teltebb ribis típusúakat szeretem!

Inspirálók, szórakoztatóak és tapasztaltak.

2021. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Visszafogottabbak, egyszer próbáltam összejönni egy harsányabb lánnyal, soha többet. Ha megbámulnak simán lehet, hogy csak túl jól nézel ki és azt gondolják elutasítanád őket. Ha úgy látnám/érezném nem vagyunk egy szinten akkor én se mennék oda beégetni magam. (Bár én is viszonylag visszahúzódóbb vagyok így alapból ritkán mennék oda bárkihez is, de pláne nem mernék egy modellhez)

21/F

2021. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!