Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon most én rontottam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap bekövetett instán egy lány, vissza követtem és előző nap ismerősökkel voltam és eléggé sok idegen is volt velünk és gondoltam onnan valaki, szóval ráírtam kérdezni hogy ismerjük-e egymást vagy esetleg látott valamerre, és mondta hogy csak úgy bekövetett, neki álltunk beszélgetni és végül kiderült hogy nem él annyira messze tőlem és egyre jobban ismerkedtünk össze végül írtam hogy van dolgom,de írhat bármikor esetleg szívesen átmegyek hozzá és akkor találkozhatunk is,mivel nekem szimpatikus volt és hát élőben minden hamar kiderül,persze gondoltam hogy többet lehet nem is beszélünk :D de kellemes csalódás magától írt este hogy szeretne találkozni velem ha ráérek másnap, persze dolgozik és hogy vannak szünetei elmehetnék akkor és kicsit látnánk egymást,beszélnék stb írtam hogy lehet róla szó, utána kicsit beszélgetünk még.. másnap reggel ő írt megint csak rám később írtam vissza neki beszéltünk kicsit aztán gondoltam majd fog szólni ha ráér, végül nem írt, este írtam neki hogy nekem kellet volna írni vagy miért nem írt, azt írta sajnos semmi ideje nem volt még írni se stb és majd holnap..másnap írtam neki én,mivel ő nem írt rám,gondoltam én is írhatok neki, szóval ráírtam hogy akkor ma talizunk mert szeretném látni meg beszélgetni vele kicsit, és azt írta hogy majd még megmondja... gondoltam magamba hát oké, nem túl bíztató és most nemtudom én rontottam el valamit, vagy tényleg nincs ideje,vagy nem értem,mivel tök jót beszélgetünk és ő írt rám hogy szeretne találkozni és mikor megtörtént volna akkor meg elkezdett úgy viselkedni mintha nem is érdekelném kicsit sem pedig a beszélgetések közbe többször is észre vettem hogy ő úgy tekint rám mintha azért akarna megismerkedni hogy később több is legyen mint barátság.. Mit kellene most tennem, vagy miért viselkedhet most így?


2021. júl. 27. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Több pasit csábítgat, s nem te vagy a number one. A másik is ráharapott a csalira.
2021. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ilyesmire,de akkor legalább megmondaná :D
2021. júl. 27. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt rontottad el, hogy needy voltál. Én is szoktam beszélgetni lányokkal, de nem írok rájuk egyből, ha nem írnak vissza egy üzenetre. Biztosan dolga volt, de az elég demotiváló tud lenni, ha ilyenkor egyből írsz neki újra. Várj, ameddig keresni fog. Ha nem keres többet, te se írj neki.
2021. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2021. júl. 28. 01:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alap szabály, hogy munka közben nem megyünk randizni...
2021. júl. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha még tart a kapcsolat, kérdezd meg tőle, hogy komolyan gondolja-e a találkozást.

Lehetséges, hogy csak próbára tett, hogy mennyire jön be nálad. Aztán majd eldől, hogyan tovább.

2021. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!