Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, nagyonegvalltozot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, nagyonegvalltozott, vagy en rontottam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szoval vilt regen egy nagyon jo baratnom... Tenyleg szinte testverek voltunk szo szerint, tokeletes volt a baratsagunk... Elotte a tesommal baratkozott de annak nem lett jo vege, rossz hatassal voltak egymasra es eleg csunyan is valtak el... Utaltak egymast... En vegig ott voltam neki es tenyleg nagyon joba lettunk... Aztan en osszejottem a parommal es hirtelen teljesen megvaltozott... En igy erzem vegre tenyleg boldog vagyok, es egy hozzam illo fiut talaltam...nagyon jol megvagyunk, es valmi miatt o neki ez nem tetszett... Tudtam hogy o szeretne elegge szeretett volna mar egy komoly kapcsolatot es erezni hogy szeretik... Lehet ezert nem tettszett neki. A lenyeg hogy elkezdtunk tavolodni, en meg az elejen probalkoztam nyitni fele, de ha egyutt is voltunk, allandoan kirekesztett, vagy zenet hallgatott vagy nem szolt hozzam... Igy egy ido utan nagyon rossz volt ott lenni vele neman... Ez odaig fajult hogy teljesen elidegenedtunk egymastol... Es elkezdett megint joba lenni a testveremmel, pedig o nem is ertekeli es csak kihasznalja mint regen... Es annyira rosszul esik hogy megint osszeallt ezek utan is vele... Es engem otthagyott... Olyan mar mintha idegenek lennenk... Es mar a testverem kezeli ugyan ugy mint regen engem... Es ez nagyon rosszul esik.. es nagyon hianyzik... Es meg is beszeltem ezt vele, de nem valtozik semmi... Raadasul a belekeveredett egy borzaas tarsasagba es egy borzalmas parkapcsolatba... Es annyira primitiv iranyba megvaltozott... Karomkodik, undorito poenokat mondd, es felvette ezt az egyszeru proli stilust... Nagyon bant hogy ilyen iranybaegvalltozott, es hogy az allitolagos baratja akire levserelt, nem is figyel ra, es nem is probalja eszhezteriteni... Nagyon hianyzik az egyutt toltott ido es a baratsaga es ami volt... De felek hogy annyira megvalltozott hogy mar sosem lesz eselyunk megint...

2017. máj. 28. 21:41
 1/1 Csucsu007 ***** válasza:

Ez a szitu rohadt szívás. Tudom milyen érzés, nagyon gáz.


Igazából nem sok dolgot tudsz tenni azon kívül, hogy jelzed, hogy ott vagy. Idővel felismeri, hogy rossz irányba ment el. Ha meg nem, akkor úgy is mindegy.

2017. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!