Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder meg ilyeneken mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder meg ilyeneken mindenki agymosott idióta?

Figyelt kérdés

Sokan azon sírnak hogy egy match nem jön nekik össze stb. Na hát nekem összejön naponta legalább 1, csakhogy semmire nem megyek vele.

Komolyan tegye fel a kezét aki itt tudott normálisan beszélni egy lánnyal, úgy hogy az vezetett is valamire. Egyszavas válaszok, vagy még csak válaszra se méltat.

Minek húzott jobbra??? És nem vagyok egy unalmas ember, a korosztályomtól kezdve a 80 évesig bárkivel eltudok órákat beszélgetni mind előben mind online. És itt még az sem lehet hogy olyan írogat neki aki untatja mert nem jön be,gondolom megnézte a profilom és az alapján húzott jobbra.



2022. jan. 24. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tinder egy elég érdekes hely. Nem hiszem, hogy ez a legalkalmasabb hely az ismerkedésre, pont ezek miatt. Tisztelet a kivételnek, mert akadnak normálisok is.
2022. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

2 barátnőmet is online ismertem meg, szóval én felteszem a kezem.🤚 Szerintem simán lehet online beszélgetni, ha az illető valóban érdekes.

Veled azért történhetett ez, mert kinézetre bejöttél ezeknek a lányoknak, de mégsem találtak elég érdekesnek.

2022. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már online, csak nem tinder... ami celzottan tarskereső onnan semmi.

Nem talált elég érdekesnek, igen nyilván 5 mondat után ezt mindenki le tudja szűrni hogy ki érdekes ki nem. Nekem inkább az az érzésem hogy a többsége unatkozik, és nem tesz semmit azért hogy egy kapcsolat kialakulhasson. De ha már itt tartunk nekem sem voltak érdekesek, egy Igen/Nem/Aha/Értem kombinációjú párbeszédért meg 2 filterezett képért én se fogom lehozni a csillagot az égről...

2022. jan. 24. 19:00
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagy megtorpannak a felelősségtől hogy úristen valakivel el kéne tudnom beszélgetni dolgokról. Mert nem mindenkinek van ebbe tehetsége értem én, pedig minimálisan kéne legyen mert szerves része az ismerkedésnek. Addig a fázisig mindenki eljut hogy kirakok a seggemről 5 képet, meg hogy ilyen olyan cuki vagyok, de mikor feldob valaki egy labdát hogy mit tudsz ezen kìvűl felmutatni akkor megáll a tudomány.
2022. jan. 24. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csaj csak visszajelzés miatt van fent, kellene nekik a lájkok, meg a párok, hogy hű de jó csaj vagyok ha ennyien vannak, stb. Aztán ott vannak az unaloműzésből levők, akik kb friendzoneba akarnak berakni. Nagyon kevés a jó csaj, akivel értelemsen lehet beszélgetni és lesz is belőle valami. Haverom is tinderről szedte össze a legutolsó 2 nőjét, sőt el is jegyezte a másodikat, na ők azok a kategóriák, akiket én jobbra húzok. Szerintem szard le, ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor ne tinderen keresd, ha meg csak szimplán dugni akarsz, akkor az elején írd meg a csajnak és kész, vagy leoffol vagy benne lesz.
2022. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt kezdtem Tinderezni. Sima randi, kapcsolat, szexkapcsolat, egyéjszakás mind voltak. Manapság viszont semmi értelme, beszélgetni se lehet az emberekkel normálisan. Szerintem a Tindernek leáldoztak már egy jó ideje, azért van ennyi újítás is benne, küzdenek szerencsétlenek, hogy fennmaradjon.
2022. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#3 Abban teljesen igazad van, hogy mindenki a sültgalambot várja. Volt is erről egy cikk, hogy ezért nem működnek a netes társkeresők.
2022. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a tindert, élőben könnyebb ismerkedni. Tapasztalatból mondom, pedig én se vagyok valami hú de helyes.
2022. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel a Tinderen ismerkedtem meg a párommal, de ennek több éve...
2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Egótuning az egész az elkényeztetett kislányoknak, semmi több.
2022. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!