Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder meg ilyeneken mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder meg ilyeneken mindenki agymosott idióta?

Figyelt kérdés

Sokan azon sírnak hogy egy match nem jön nekik össze stb. Na hát nekem összejön naponta legalább 1, csakhogy semmire nem megyek vele.

Komolyan tegye fel a kezét aki itt tudott normálisan beszélni egy lánnyal, úgy hogy az vezetett is valamire. Egyszavas válaszok, vagy még csak válaszra se méltat.

Minek húzott jobbra??? És nem vagyok egy unalmas ember, a korosztályomtól kezdve a 80 évesig bárkivel eltudok órákat beszélgetni mind előben mind online. És itt még az sem lehet hogy olyan írogat neki aki untatja mert nem jön be,gondolom megnézte a profilom és az alapján húzott jobbra.



2022. jan. 24. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%
Hmm exem is online ismertem, vagy egy fiut tinderen akivel majdnem ossze is jottunk. Az a baj lusta vagyok neha visszairni pedig szivesen beszelgetnekxd na meg spontan talikat szeretem, de akkor altalaban ha szex nincs kozte akkor “nem” a valasz:/
2022. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nekem is 2 kapcsolatom volt Tinderről, most van a 3., és pár egyéjszakás. Veled ellentétben nekem jók a tapasztalataim, sok olyan lány van akivel sokat lehet beszélgetni, főleg azok akik még előbb írnak rád először. A probléma ot kezdődik, hogy sok lány beszélget egyszerre sok emberrel, és fárasztó tud lenni mindig annyi embernek visszaírni. Velem is ez volt, ha egyszerre 7-8 lánnyal beszélgetek, akkor az utolsó 2-nek már csak dobok valami rövidet, vagy vissza se írok, mert nincs rá erőm egyszerűen. Ez van sajnos. Ja és ami nagyon fontos: nem szabad a Tindert komolyan venni, lazán fogd fel a dolgokat. Nem is értem azokat az embereket, akik véresen komolyan állnak ehhez az egészhez.
2022. jan. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ldani98 válasza:
42%

Tinderen ismertem meg a mostani páromat, 2.5 éve vagyunk együtt és minden okés.


23/F 21/N

2022. jan. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Apró bökkenő a Tinderrel, hogy kb. olyan a férfi/nő arány, mint a BME Gépészmérnöki Karon. Tíz pasira jut 1 csaj nagyjából. Szóval nyílván vannak siker sztorik, nagyjából 10-ből 1-nek. Én nem itt próbálkoznék a helyedben.
2022. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem badoorol volt sok randim. Voltak tobb honapos kavarasok is. Tinderrol 0. Az egy szar..
2022. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!