Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Bővebben leírom hogy mi is történt.

Megismertem egy fiút. Facebookon ismerősök vagyunk, kitett egy írj/írok szavazást, és szavaztam hogy írj. “Semmit nem vesztek vele” alapon. Írt is és elkezdtünk beszélgetni. A szavazásból kiindulva, gondoltam hogy biztos akkor több lánnyal is beszél vagy bármi, de én több lettem neki mint egy a sok közül. Mert csak velem folytatta komolyan az egészet, attól kezdve velem kezdett el ismerkedni és tervezni. Biztos vagyok benne hogy csak én maradtam meg neki akit ennyire komolyan vesz, sokszor mondta mennyire normális vagyok meg haladtak is a dolgaink. Elkérte a számom, onnantól minden nap hívott több órát beszéltünk minden jól haladt.

Egy idő után meg felhozta hogy nem szeretne kapcsolatot átgondolta. Na innen kezdődött hogy már nem úgy beszéltünk, nem olyan aranyosan mint azelőtt, hanem már ridegebben. Ez nekem nyilván rosszul esett és abbahagytuk a beszélgetést. Közben azt is észrevettem, hogy kezdetben ugye megkerestem instagramon, ebből megint volt egy félreértésünk egy sztorija miatt, aztán azt vettem észre hogy már nem találtam meg ott, szóval biztos letiltott.

Nem sokkal később másnap keresett, hogy ne haragudjak rossz napja volt nem úgy gondolta, csak valahogy az egész napja negatív hatással volt mindenre, ezért mondott nekem ilyet.

Elfogadtam ezt és benne voltam hogy megbeszéljük a dolgot. De erre a megbeszélésre aznap nem került sor ezért én besértődtem.. Másnap megbeszéltük, de nem éreztem magam eléggé meggyőzve és valamennyi rossz érzés még maradt bennem ezzel kapcsolatban. De utána nem reagált a válaszomra, ilyen 1-2 nap múlva írt. Azt mondta legyen úgy ez az egész, hogy találkozzunk a megbeszéltek szerint, és először legyen úgy hogy csak kavarunk és utána ha minden jó akkor megpróbáljuk a kapcsolatot. Mert nem akar egyből belemenni a kapcsolatba. Ha nekem így jó. Ez valahogy megint rosszul jött le nekem elsőre, meg ugye meg is voltam sértődve hogy addig meg nem reagált és nem foglalkozott ezzel. Azt mondtam neki hogy én meg már nem szeretnék veled semmit mert ebből így nincs semmi amit csinálsz. Akartam de elrontottad így inkább hagyjuk is te nem úgy állsz hozzá a dolgokhoz. Aztán mondta hogy okés akkor hagyjuk. Ennyi volt azóta nem is beszéltünk.

Azóta rájöttem hogy érthette ezt amúgy. Hogyha mondjuk először találkozunk, akkor ne rögtön azon a napon jöjjünk össze, hanem találkozgatunk többet, megismerjük egymást és úgy már lehetünk kapcsolatban ha minden jól alakul és érzünk valamit, elkezdünk kötődni a másikhoz. Szerintem erre gondolt. Ez nálam is meg úgy alapból is egyértelmű amúgy. Nem kell elsietni a dolgokat inkább lassabban de biztosan. Annak úgy nincs értelme ha egyből a legelején összejössz valakivel mikor még igazából nem is ismered. Semmi ételme egyből beleugrani, lehet utána jönne valami ami miatt vége is lesz hamar, szóval meg kell alapozni az egészet. Meg kell ahhoz ismerni egymást hogy kialakuljanak érzelmek, valami alap amiből kapcsolat lehet. Értitek. Nekem nem ezzel volt a bajom ez normális. Csak inkább az zavart hogy néha ignorál, gondolkodik magában és random ír ha úgy van, addig meg semmi. Meg voltak olyan helyzetek mikor nem éreztem azt hogy eléggé érdeklődne felőlem. Néha egyoldalúnak látszott, én mindig érdeklődtem róla, és róla jóval többet beszélgettünk mint rólam. Ez volt bennem igazán a sérelem.

Meg az is benne volt, hogy félek izgulok a tali miatt vele. Igaz hogy tetszem neki nagyon mert számtalanszor kifejtette mennyire az esete, ízlése vagyok és nem volt még neki ilyen nő akit ennyire vonzónak találna és ennyire normális lenne, ennyire megtalálná vele a közös hangot és ennyire szimpatizálnának. Már egyből mondta hogy látszik te normális vagy. Meg hasonlók. De mégis félek hogy ha találkozunk nem tetszenék neki. Nagyon durván helyes srác nálam 10/10, és normális is ő is. És végig izgultam azon mi lesz ha tényleg találkozunk majd és úgy lehet nem jönnék be neki meg ilyen gondolatok jártak a fejemben. Túlgondoltam, túlizgultam az egészet. Pedig nem kéne. És emiatt is hagytam vele ilyen könnyen a dolgot. De hülye voltam.

Ebből lehet nektek az jönne le hogy tényleg hagyni kéne, meg a fiúval nem minden normális és tiszta ahogy reagált. Először nyitott, aztán nem akar kapcsolatot, aztán mégsem akarja annyiba hagyni ezt így velem, aztán megfogalmazza hogy előbb csak kavarjunk és aztán kapcsolat. Ez utóbbi érthető is, és már így utólag rájöttem hogy gondolta, csak mégis félreérthetően fogalmazta meg.

Hogy látjátok ezt, nagy baj van a dologban? Helyre lehetne hozni és megbeszélni?

Nem tudom most mit kéne csinálnom, mert most nem is beszélünk pár napja.

Ha azt mondjátok hogy érdemes lenne folytatni, akkor tennék ezért és ráírnék. Valami olyasmit hogy figyelj sajnálom hogy így leráztalak, nem gondoltam komolyan, csak zavart hogy nem tudtunk mindent megbeszélni rendesen és úgy láttam nincs értelme. Jó lenne tényleg megismerni ha szeretnéd még.

De kíváncsi vagyok a meglátásaitokra.



2022. febr. 17. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Ezt már kérdezted egyszer és mindenki azt tanácsolta, hogy hagyd őt.
2022. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NTBS ***** válasza:
49%
Szerintem adj egy utolsó esélyt, vedd fel vele a kapcsolatot és, ha nem úgy reagál, ahogy te szeretnéd, akkor szépen engedd el és keress mást.
2022. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!