Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal? 18/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal? 18/f

Figyelt kérdés
ha az utcán szólítok le lányokat akkor vagy úgy tesznek mintha észre se vennének vagy elküldenek a f_szba, online meg vagy vissza se írnak vagy letiltanak....vki tud egyéb lehetőséget? hol nem fognak leszarni?
2022. ápr. 6. 23:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha így állsz hozzá, szűz maradsz örök életedre. Komolyan, remélem troll vagy, senki se lehet ekkora szerencsétlen
2022. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 franciasrac ***** válasza:
91%
Egyetértek a 11.-kel, panaszkodasz de nem is akarsz próbálkozni...
2022. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
mikor írtam én olyat hogy nem akarok próbálkozni? Idézed? Kíváncsian várom.
2022. ápr. 7. 14:28
 14/23 franciasrac ***** válasza:
88%
Kb. mindegyik válaszodban. Ha ezt nem is tudod észrevenni akkor semmit se tehetek már érted
2022. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ha próbálkozni akarok, nem jelenti azt hogy BÁRHOL hajlandó vagyok próbálkozni. Buliban például szerinted lehet értelmes nőt találni? A sok drogos, részeg állat között?
2022. ápr. 7. 14:41
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, te SEHOL nem vagy hajlandó próbálkozni. Szinte mindenki jár ilyen-olyan bulikba, valszeg a szüleid is jártak. Szerinted akkor mindenki részeges, drogos állat? Én pl punk koncertekre járok úgy, hogy nem iszok, na ezt próbáld meg feldolgozni.
2022. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
A pánk meg rokk koncertekre eléggé hulladék emberek járnak, jó lehet van 1000-ből 1 kivétel de attól még nem fogok 10ezret költeni belépőre hogy az 500 decibeles hangerőben ordibáljak lányok fülébe (mert ugye másképp nem hallanának)
2022. ápr. 7. 14:57
 18/23 anonim ***** válasza:
93%
Úgy k*rva nehéz dolgod lesz, ha nincsenek barátaid, ismerőseid, akikkel programokat szervezhetsz. Lehet, ez meglepő lesz, de ez elég negatív pont tud lenni a lányoknál. És veled van a probléma, ha nem vagy hajlandó buliba járni, vagy iskolában ismerkedni. Sokkal nehezebb dolgod van, ha 100%-ban kapcsolatra mész. Barátokon keresztül rengeteg embert lehet megismerni, így könnyebben is tudsz válogatni, és nincs az, hogy elküldenek a f*szba. Én is egy barátomon keresztül ismertem meg a barátnőmet. Ráadásul nem kell félned attól, hogy egy esetleges kudarc esetén kínos lesz egy iskolába járni. Én nap, mint nap találkozok az exemmel a koliban, és egyáltalán nem érdekel.
2022. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
ja vágom akkor ha vannak barátaim akkor automatikusan kedvesen lesznek velem a lányok és nem fognak elküldeni a f_szba?
2022. ápr. 7. 16:49
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges.


De nem ilyen stílussal.


Segíthetek?

2022. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!