Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon rám talál valaha is a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rám talál valaha is a szerelem?

Figyelt kérdés

Eddig összesen egy komolyabb pàrkapcsolatom volt ami 1,5 évig tartott, azóta pedig egy sem. Főként nem is az zavar hogy nincs barátom,mert én azt vallom hogyha egyedül nem vagyok boldog mással se leszek az,sokkal inkább az hogy nem is érdeklek egy fiút sem. Tudni kell rólam hogy borzalamasan romantikus típus vagyok és attól tartok hogy ez nagyon taszító lehet mások számára. Igazából szívesen kezdeményeznék fiúknál, de az az igazság hogy nem is nagyon tudom hogy hol tudnék ismerkedni másokkal mivel én ebbe a "ráírok egy idegenre hogy ismerkedjünk" dologba nem nagyon hiszek.

Tudom elég fura dolog ezen gondolkozni ennyi idősen, de kicsit tartok attól hogy örökre egyedül maradok.

17/L


2022. ápr. 13. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Pedig, ha ráírsz egy ismeretlen fiúra, az is nagy eséllyel sikert hozna számodra.
2022. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy romantikus alkat vagy egyáltalán nem mindenkinél probléma.

Az én exem is nagyon romantikus típusú lány volt, és ez kifejezetten nagyon tetszett benne. Az ismerkedéssel pedig egyáltalán nem vagy elkésve. Általában azt szokták mondani, hogy a fiúk tegyék meg az első lépést, de hidd el az se baj, ha esetleg te kezdeményezel egy beszélgetést először. Aztán majd legközelebb ő fog.


Sok sikert neked!

19F

2022. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyátalán nem taszító, ha romantikus alkat vagy, legalábbis a legtöbb embert szerintem nem zavarja.(én is eléggé ilyen vagyok. Nem hiszem, hogy ez lenne az oka annak, hogy nem volt még senkim)

Egyébként én is hasonló cipőben járok, bár nekem még soha sem volt sajnos kapcsolatom(vagyis hát még annyi, hogy nekem a neten ráírással nekem nincs különösebb bajom, de azt sem tudom kire tudnék ráírni) 17/F

2022. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nah azt aztán értelmesen leírtam😅 (véletlen kétszer írtam h nekem)
2022. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előny, ha romantikus vagy, és ha kezdeményezel. Sok sikert!
2022. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon pozitívan hatottak rám :)
2022. ápr. 13. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is romantikus alkat vagyok fiúban. Találni kell egy olyat, aki hasonló mint te és akkor nem lesz gáz. Azzal nincs semmi baj, ha ráírsz emberekre, csak ne egyből párkapcsolati céllal
2022. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
17évesen 1,5évnyi kapcsolattal kb az emberek 60% lehagyod már most kapcsolat téren, és ilyen fiatalon még szép h megtalálod ezen ne aggódj. Nem kevés embernek még 30éves koráig sincs szinte semmi kapcsolatai előélete kb 5-10 srácot tudnék felsorolni és kb nincs is több ismerősöm. Ez a fiuknál esélyesebb lányoknál nem igazán jellemző. Szoval fel a fejjel ha nem is olyan lovestory lesz mint ahogy elképzelnéd de rád fog találni, vagy te rá az majd kiderül :) fel a fejjel
2022. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!