Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a lányoknak számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a lányoknak számít a legjobban a külső akik azt mondják hogy nem számít? ezért is lehet csak modell kinézetű párokat látni az utcán?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 11:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 9-essel. Vannak plus size modellek is, csak szólok.
2022. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

#10 én kifejezetten undorítónak találom a modell alkatot, törékenyek, kislányosak a mostani modellek többnyire.


Mondjuk ha úgy nézed, van 30-150 kilós modellig minden, szóval végülis abban mindenki megtalálja azt ami neki bejön 😂

2022. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A "nem számít a külső" mondat szerintem annyit jelent, hogy nem csak az a lényeg. Természetesen mindenkinek számít a külső, hiszen azt látod először, az az első benyomásod, de néhányan képesek kicsit engedni az igényeikből, ha a személyisége például nagyon jó a megismerni kívánt illetőnek.
2022. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kicsit radikálisabban fogalmazott: szerinte, aki ilyet mond, az egyszerűen hazudik, mert mindenkinek számít a külső.
2022. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem számít :D vagyis számít ez igaz... viszont akinek a személyiségébe beleszeretek, annak a külseje is megszépül a szememben, és nagyon vonzónak találom onnantól. Nem véletlenül tetszettek már nagyon sokszor olyanok, akik nem az ideáljaim, sőt annak az ellentétei, mint a barátom pl :)

Tipikusan modell alkatom van, magas, vékony, homokóra. A párom magas, kicsit duci, macis, és közel se az az általános "jóképű" kategória. Viszont szeret, és én is szeretem. Lehet mások az utcán azt is gondolnák, hogy fura, hogy vele vagyok, de én imádom, ahogy kinéz (annak ellenére, hogy mikor először láttam nagyon nem tetszett) Szóval ne általánosítsunk, igenis van, akinek nem számít a külső (amíg nem nagyon extrém mondjuk:D)

2022. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"kinek a személyiségébe beleszeretek, annak a külseje is megszépül a szememben, "


mese habbal. én lennék a legboldogabb ha a valóságban is így lenne, de sajnos hatalmas füllentés amit írsz. előbb fogok hinni a csúti törpének mint neked, szerintem te valami fizetett bértroll vagy. szóval még egyszer mondom, ilyen csak a MESÉKBEN létezik.

2022. máj. 20. 16:10
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

Hat jó, akkor ne hidd el :D ettől még így van, a barátom nagyon nem az esetem, sooot.... először nagyon nagyon nem tetszett, megismertem, megkedveltem, egyre vonzóbbnak láttam, beleszerettem, és azóta el se tudok képzelni nála vonzóbb, jóképűbb férfit :) és ez nem az első ilyen eset volt.

De persze csak egy fizetett troll vagyok, szóval nem kell hinni nekem :D

2022. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárki írhat bármit, nem fogjátok tudni meggyőzni a kérdezőt. Direkt provokál, szavakat ragad ki a kontextusokból és csak azért ír ki kérdéseket, hogy folytassa ezt a tevékenységét. Szerencsére néha törlik ezeket a provokáló kérdéseit...
2022. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

Hogyne számítana a külső? Maximum aszexuálisak mondják, hogy nem.

Viszont nekem is volt még tinikoromban egy srác, akivel neten beszélgettünk, szimpi volt, aztán mikor találkozásra került a sor, hát húha, nagyon nem volt az esetem. De onnan már nem akartam visszafordulni, a személyisége meg tetszett, úgyhogy idővel én is helyes pasinak tartottam.

A modell pasik meg sosem tetszettek. Nem férfias számomra a gyantázott mellkasuk, meg szájfényezett szájuk.

2022. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!