Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok(15-20) mennyire ítélite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok(15-20) mennyire ítélitek el, ha egy 25-30 év körüli férfi nálatok próbálkozik?

Figyelt kérdés

A történet a férfi csúszott jó pár évet az egyetemen, keveset keres (nettó 220) egy pár évig nem is fog emelkedni, nincs saját lakása, ezért a korabeli lányok nem állnak vele szóba.


Ezért a tinilányok felé fordult az érdeklődése, amúgy lassan 26 éves, nem volt még kapcsolata, csókszűz.

Normális, tisztelettudó férfi. Ilyen okokból lenne együtt egy tinilánnyal.

Természetesen megbecsülné, tisztelné a lányt akivel összejönne. Csak hát vannak ilyen tulajdonságokkal, nem jönne vele össze egy vele egykorú.

Meg ő tiszta szerelmet akar, az ő korában már keményen érdekek vannak.( kinek mi van)



2022. máj. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
94%
Nem ert el semmit meg tapasztalata sincs aztan azt hiszi h a kislanyoknal biztos jolesz igy is.. csak hat ez nem igy muxik 😅
2022. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy mindenféle sallang nélkül: nem jönnek be az idősebbek? Nem kell megindokolni, mindenkinek joga eldönteni, hogy ki tetszik neki, és ki nem."

Ne haragudj, de röhejes vagy. Pontosan ez történt, többen kijelentették, hogy nem jönnek be nekik az idősebb pasik, erre ment a lepontozás meg kiakadtál, hogy hogyan lehetnek ilyen buták a lányok, hogy egy 25+os helyett egy korukbelit választanak. Ez a lövés visszafelé sült el...

2022. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
88%

csúszott jó pár évet az egyetemen,


keveset keres (nettó 220)

nincs saját lakása,

ezért a korabeli lányok nem állnak vele szóba.

Ezért a tinilányok felé fordult az érdeklődése


És, ha még egy pár évig nem talál párra, akkor majd a kisiskolásokat kezdi hajtani.. B+, így lesznek a pedofilek???

2022. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem kellene nálam ennyivel idősebb pasi.
2022. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
93%

#43 Hát igen, ezek olyanok, hogy rájuk néz egy kis fiatal lány és már feláll a kukorica.


Az a legszomorúbb az egészben, hogy én is egy szerencsétlen sz@r vagyok lányok terén és mégsem akarok fiatal tinilányokkal kikezdeni, pedig egyébként nem tagadom, hogy vannak nagyon szép, csinos lányok. De szabályosan én érzem gázul magam az ilyenek miatt. Számomra ez egyébként a ha nincs ló jó a szamár is kategória, és nem a friss kenyér, több napos kenyér kategória. Ha már ennyire a friss kenyérrel jön, akkor előbb egye a magokat ba**ki(Magyarul sz@@ja a f***t).

2022. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
89%
16 éves vagyok, a testvérem legjobb barátja (22) próbálkozott nálam, nem mondta ki hogy tetszem neki, de a szüleim és én is így érzékeltük. Egyébként az én részemről mindig csak egy barát volt, mivel attól, hogy érett lány vagyok korom ellenére, egy lassan diplomás FÉRFIHOZ nagyon kislány lennék még. Ráadásul barátom van. De vannak olyan lányok is akiket nem zavar ekkora korkülönbség
2022. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
89%

Szeretem már ezt az általánosítást, tévképzetet, hogy azért akartok tinit, mert a mai nők csak a pénzre mennek és a többi. Néhány kommentre és okoskodásra reagálnék, de nem írom ki külön melyikekre konkrétan, mert már vissza nem keresem:

1. A nők a pénzre hajtanak: max a ribizlik, akikre mind hajtotok. Sok nő dolgozik, van keresete, nem szorul rá a pénzetekre, egy férfinél annyi számít pl. nekem, hogy ne legyen naplopó, munkakerülő. Lakás árakkal meg tisztában vagyok, szóval ez sem mérvadó, hogy nincs. Lassan kinek van? Mellesleg aranyásók és felszínes libák a 20 év alattiak között is van. Inkább sokszor a férfit zavarja, ha pl. a nő többet keres, diplomája van stb. azért is mentek tinikre, mert azt hiszitek azoknak még eltudjátok játszani a nagy menőt.

2. Egy 30 éves nő már öreg, családot akartok: ja,persze, mert sok mai férfi minden álma a gyerek. Mellesleg megjegyzem, a nők többsége ma már 30 körül és főleg felett válal gyereket. Na meg ez is szépen mutatja a felszínességeteket, h konkrétan a 30 éves nőket már le vénasszonyozzátok kb, pedig sokan nem néznek ki ám másabban 30 évesen, mint 25 évesen pl.

Azért nem találtok normális nőt, mert hatalmasak az elvárásotok. A normális nők unalmasak nektek. Ha a nő "sikeresebb" az irritál benneteket, mert nem lesz a "cselédetek" kb. Lehetne még sorolni.

2022. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
14%
Tekintve, hogy tini vagyok, és egy huszonéves srác jön be nagyon, így simán benne lennék 😇
2022. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az egész hozzáállásod ehhez az egész ismerkedéshez.
2022. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
85%
Jarni lehet egy 16 evessel, viszont penzt kinalni neki elkenszolgaltatasert cserfbe az mar rrosen btk kategoria.
2022. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!