Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok(15-20) mennyire ítélite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok(15-20) mennyire ítélitek el, ha egy 25-30 év körüli férfi nálatok próbálkozik?

Figyelt kérdés

A történet a férfi csúszott jó pár évet az egyetemen, keveset keres (nettó 220) egy pár évig nem is fog emelkedni, nincs saját lakása, ezért a korabeli lányok nem állnak vele szóba.


Ezért a tinilányok felé fordult az érdeklődése, amúgy lassan 26 éves, nem volt még kapcsolata, csókszűz.

Normális, tisztelettudó férfi. Ilyen okokból lenne együtt egy tinilánnyal.

Természetesen megbecsülné, tisztelné a lányt akivel összejönne. Csak hát vannak ilyen tulajdonságokkal, nem jönne vele össze egy vele egykorú.

Meg ő tiszta szerelmet akar, az ő korában már keményen érdekek vannak.( kinek mi van)



2022. máj. 25. 14:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim válasza:
9%
Tovűbbá, egy 16-18 éves érezze MEGTISZTELVE magát, ha egy érett férfi szeretne vele foglalkozni! Persze kérdés hogy mi az igénye egy 16-18 lánynak. Kocsma, szex, idétlenkedés minden héten mással és széttágíttatja magát mire asszony lesz - vagy harmonikus romantikus barátság, ami szerelemmé érik, a férfi a csillagokat is lehozza neki az égről, rajongásig szereti és védelmezi mindentől - lányocskák el kéne gondolkodni és utána osztani az észt. Nyilván egy 30 as tisztességes férfi nem 30 sa nőre vágyik, mert szeretne még 5 gyereket és tegyük fel kétdiplomás intelligens sportos fiú aki két lábon áll a világban és nem négylábon a hétvégi szakközepes buliban.
2022. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
87%
#20 Persze-persze, mert csak ez a két véglet létezik, az ivós, éretlen szexmániás tini srác meg az udvarias, kedves férfi, aki sosem használná ki a fiatal lányokat, áh dehogy...
2022. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim válasza:
16%

Ha egy férfi próbálkozik az nem baj, sőt.

De te egy lúzer vagy, nem férfi.

2022. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
26%
#22 Hát ez kész, nem bírom! 😂🤦‍♂️
2022. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
86%

Kérlek ne írjatok több privátot... Még hogyan fejezhetném ki magam, hogy érthető legyek? NEM érdekelnek a huszonévesek, és az üzeneteket tiltom. Sajnálom, ha ez valakinek ekkora szívfájdalmat okoz, de ez a saját véleményem, saját preferenciáim, amikért nem fogok magyarázkodni/elnézést kérni, úgyhogy felesleges emiatt háborogni.

#2 voltam.

2022. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
34%

#26 Szerintem jobban jársz, ha írsz a modiknak, hogy töröljék a válaszod, mert máshogy nem fognak békén hagyni egy jódarabig, nagyon kell nekik a tinipunci.


info@gyakorikerdesek.hu az emailcím

2022. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
89%

22 a sikertelenségeid miatt ne másokat hibáztass. Már csak ez az egy válaszod alapján meg tudom érteni, hogy miért nem kellesz másoknak. Viszont nem csak "kanos, éjjel-nappal bulizós" 15-18 éves fiúk léteznek, és a 25-30-as korosztály se szent. Lehet, hogy vannak olyan elkeseredett férfiak, akik már beérik a tinilányokkal is, mert ennyire kétségbeesetten vágynak a kapcsolatra, de ez nem normális dolog. Egy tinilány hadd legyen már a saját korosztályával, lehet ő is csak bulizni szeretne, amivel szintén nincs semmi gond egyébként, de ha még komoly kapcsolatra is vágyik, miért lenne kötelessége nála 2x öregebbekkel összeállni?

Kifogásokat keresni és másokat hibáztatni könnyű, de néha kicsit önmagunkba is kéne nézni.

2022. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
35%

Haaaat... a 25 még határeset, de e folott, mar nem mennék bele kapcsolatba, es eleg gaznak tartom a dolgot. Inkabb 20-25 kozott szoktam ismerkedni, ha nincs baratom.

17/l

2022. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
53%

#6 "Ha bírósági per lesz a megrontásból"

Nem lehet, ahhoz 14 alattinak kellene lennie a kérdezőnek.

A pedofília meg a serdülőkor kezdete előttiekhez való vonzódás, ami jelen esetben szintén nem áll fenn.

Tetszik vagy nem, 14 év a beleegyezési korhatár, egy 16 éves meg már nem kislány. Egy 25 és egy 20 éves között meg gyakorlatilag nincs is különbség. Csak manapság lett idehaza divat felfújni ezt a dolgot, meg már 2-3 éven is problémázni.

A 15-30 már kissé neccesebb felállás, de láttam én már durvábbat is. De ameddig kölcsönös beleegyezésen alapul a dolog, addig nem gondolom, hogy jogunk lenne ítélkezni. A lényeg, hogy legyetek boldogok.

2022. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
49%

#11 "egy harminchoz közelítő személy már más életszakaszban lesz mint én"

Jaj, de jó, végre előkerült az életszakasz, hülyeség! Már hiányérzetem volt. Ilyenkor jön a "mennyire lehetetlen már, hogy két ember szesse egymást, ha az egyik dolgozik, a másik meg tanul" dolog. Mondjuk ép választ még nem kaptam arra, hogy miért, de sebaj. Mert ugye egy 26 éves már annyival másabb, mint egy 24.

Nem lenne egyszerűbb azt mondani, hogy mindenféle sallang nélkül: nem jönnek be az idősebbek? Nem kell megindokolni, mindenkinek joga eldönteni, hogy ki tetszik neki, és ki nem. Csak ne gyártsunk ilyen kamu-ideológiákat hozzá...

2022. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!