Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk nagyrésze miért csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nagyrésze miért csak arra megy?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnétek azzal hogy ne általánosíts nem mindegyik olyan stb, előre leszögezem hogy tudom, biztosan vannak kivételek (csak én pont olyanokat nem találok sosem), gondolom.

De most az érdekelne hogy a nagyrészük miért csak arra megy hogy megdugja a nőt azt annyi. Nem lehet velük kialakítani semmit mert nem úgy állnak hozzá. Velem mindig az van, hogy elkezdek egy sráccal beszélgetni, minden okés szóba jön később a tali is, és egyből olyanokkal jönnek.. Pl remélem nem csak az utcán sétálunk, hol aludhatok, remélem bevállalós vagy, mi a kedvenc pózod, remélem lesz valami, küldj már egy jó segges képet, meg stb. K.vára elegem van már ebből hogy egyikkel sem lehet kapcsolatot kiépíteni mert nem komoly szándékaik vannak. De tényleg velem mindig ez van.

Ne mondjátok azt sem, hogy biztos csak pont az olyan típusúaknak adsz esélyt az ilyen rosszfiúknak. Hát elmondom hogy nem. De azért mint mindenkinek, nyilván nekem is megvan mi jön be és mi nem. Sokféle fiúval próbálkoztam már és frankón mindig ez volt. Nem is értem hogy a velem egykorúak közül másoknak miért jön össze olyan könnyen egyből kapcsolat. A rosszfiúknak is rengetegszer van barátnőjük. Szóval azért látom hogy van igény kapcsolatra is, de valahogy én nem találok olyan fiúkat. Mindegyik arra megy és nagyon unom.

Szerintetek miért olyanok a fiúk?

20 éves vagyok, szóval azt is megértem ha azt mondjátok hogy ebben a korban pont az jellemző rájuk hogy arra mennek csak.



2022. jún. 17. 08:42
1 2
 1/19 franciasrac ***** válasza:
80%

"20 éves vagyok, szóval azt is megértem ha azt mondjátok hogy ebben a korban pont az jellemző rájuk hogy arra mennek csak."

Válaszoltál magadnak

2022. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom.

Próbáld meg megtalálni azokat, akik nem arra mennek. ;-)

2022. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Valószínüleg nagyon jól nézel ki, aminek most tapasztalod meg a hátrányait.:/ Csak annyit tudok javasolni, hogy keresgélj sokat, idővel sikered lesz.
2022. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként se értem, hogy az ilyeneknek mi jár a fejében. Szerintem sokkal egyszerűbb kialakítani egy normális kapcsolatot, és akkor kérni se kell az ilyen dolgokat.
2022. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
A puszta biologiai szuksegszeruseg: egy ferfi ebben a korban a legtermekenyebb, es hajtjak az osztonei az utod letrehozasara. 20-21 evesen a fiuk legnagyobb resze eretlen tacsko, tenyleg csak dugni akar, es eszebe se jut elkotelezodni vagy lehorgonyozni egyetlen no mellett.
2022. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ő kis világnézetükben, a nő szimplán csak szexuális segédeszköz, ennyi.
2022. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
64%
Sajna a párkeresés sosem lesz egyszerű. Vannak akiknek nehezebben megy, mert értelmesebbek másoknál vagy túl határozott elképzeléseik vannak, esetleg már megsérültek lelkileg korábbi kapcsolatban. De hidd el akiknek könnyebben megy az összejövés akárkivel, azok sokkal könnyebben szét is mennek. Ha neked sikerül normális pasit találnod, biztos lehetsz benne, hogy nem pár hónapos kapcsolat lesz, hanem akár életre szóló!
2022. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
46%
Persze, a sok tahó neveletlen felpofozni való szextuskó az arra megy. De vannak normális fiúk, akiket FÉRFI nek lehet nevezni - azok nem a szexre mennek. Én is igyekszem ilyen lenni.
2022. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sok fiúnak ez a dicsőség, illetve így élik ki a fiatalságukat.
2022. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van köszönöm a válaszokat

Viszont 9es.. Nem tudom mivel érdemeltem ki hogy ilyen stílusban írj rólam, valószínű te nagyon nem lehetsz sikeres a nőknél, ha így ki vagy akadva. De ezt ne rám vetítsd ki ha kérhetem :D

Mellesleg, én nem a gyerekes fuckboyokra megyek (amúgyis utálom ezt a megnevezést nálam nagyon nem játszik). Azért mert ők nálad sikeresebbek esetleg, az nem az ő hibájuk, végképp nem az enyém.

Az meg, hogy “kukáznának”, nálam nincs jelen, mivel én el se megyek addig velük, pont azért mert felismerem aki csak arra megy és hagyom is. Sok lánnyal meg tudják tenni de velem nem.

Nekem csak maga az a bajom, hogy a fiúk nagyrésze ilyen, hogy csak arra megy, laza szándékaik vannak. Pont ezért nem tudják velem megtenni azt mint a többivel. Én annál értelmesebb vagyok mint hogy hagyjam magam hülyíteni.

És amúgy szerintem nem csak a 20as korosztálynál van ez, hanem a “férfiaknál” is, sőt, mert a felnőttek méginkább lazán veszik ezeket a témákat, elsőn randit az ágyban töltik, meg hasonlók. Ezt látom mindig.

2022. jún. 17. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!