Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal akinek klinikai depressziója van?

Figyelt kérdés

Igazából csak annyi, hogy antidepresszánst kell szednem, meg sokszor rossz kedvem van, ami sajnos látszik is. Úgy gondolom hogy emiatt sosem lesz senkim, mert hallottam olyat hogy nem lehet kigyógyulni a depresszióból.


19 éves vagyok, még sosem volt párkapcsolatom, már négy éve diagnosztizálva vagyok. :(



2022. júl. 29. 19:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
39%

Igen és szivesen is ismerkednék veled! 😊

25/F

2022. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem zavarna. Szerintem tök aranyos vagy.
2022. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan lenne a lány, aki tényleg tetszik, stb., Akkor igen
2022. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
38%

23-as is írja, látod?!

Csak jól kell kinézned, a többi kit érdekel:)))))

2022. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál szerintem zavar van a rendszerben. Te csak olyannal vagy együtt akit nem találsz vonzónak? Tudom tudom a belső... (egy nekem nem tetsző nő lehet akármilyen tökéletes belül,nem fog kelleni. De ez fordítva is igaz egy gyönyörű nő selejtes belsővel szintén kuka)
2022. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Aha, a depressziós nő, neked nem selejt kategória. Vagy az, ha nem néz ki jól:)
2022. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
19%
aha ezek a látássérült, testi fogyatékos, kopasz és minden fajta nőre rá mennének akinek luk van a lábai között..
2022. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Elég lelkibeteggel találkoztam már, nincs kedvem cipelni más terhét.

2022. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
41%

Attól függ számomra. Tartottam a 'kapcsolatot' egy depressziós csajjal korábban, illetve ott volt a nővérem is, aki szintén az volt, szóval csak annyi, hogy legalább ne legyen toxikus az ember, mindegy milyen nemű vagy hány éves.


Szóval igen.

20/F

2022. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
30%

29-es vagyok

Hozzáteszem, most már szinte egyedül vagyok, mert a maradék netes 'barátokkal' is megszakítottam a kapcsolatot, párkapcsolatom sosem volt, stb.

2022. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!