Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok olyan lánnyal akinek klinikai depressziója van?

Figyelt kérdés

Igazából csak annyi, hogy antidepresszánst kell szednem, meg sokszor rossz kedvem van, ami sajnos látszik is. Úgy gondolom hogy emiatt sosem lesz senkim, mert hallottam olyat hogy nem lehet kigyógyulni a depresszióból.


19 éves vagyok, még sosem volt párkapcsolatom, már négy éve diagnosztizálva vagyok. :(



2022. júl. 29. 19:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
20%

#29,30


Te simán csak ki vagy éhezve.

2022. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
12%
#31 Te aztán jobban tudod, de hogy miből vontad le ezt...
2022. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%

#32


"Hozzáteszem, most már szinte egyedül vagyok, mert a maradék netes 'barátokkal' is megszakítottam a kapcsolatot, párkapcsolatom sosem volt, stb."


Vajon miből? Neked kb. mindegy, csak lány legyen.

2022. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
16%

#33

Tök jó, hogy ennyire kiforgattad a szavaimat.


Csalódtam rengeteg emberben már, legyen az bármilyen nemű is. Emiatt vagyok ott, ahol.


Fogalmam nincs hogy jött le ebből egy szexuális céltatú dolog neked.

2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

24es vagyok: nem azt mondtam, 25, hogy ha jól néz ki, az nem minden.

Jó, ne legyen csúnya, de a belső az ugyanolyan (ha nem még jobban) fontos.

2022. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!