Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Járnátok egy 16 éves, visszahú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy 16 éves, visszahúzódóbb, szorongó és depressziós lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem társkeresési céllal írtam ki, hanem véleményeket szeretnék.c:

2015. okt. 24. 20:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
63%
Ha látnám rajta, hogy a puszta társaságom javulást eredményez nála, akkor minden további nélkül.
2015. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha tetszik külsőre és a személyiségében megfog valami pl kedves aranyos Akkor igen. Szívesen kigyógyítanám a depiből úgyhogy simán.

19/F

2015. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Hadd kérdezzem meg, hogy mi az oka annak, hogy kiírod ezt a kérdést?

Minden ember más, így ha itt két ember azt írja, hogy járna attól még lehet, hogy 1. Hazudnak 2. Ha igazat is mondanak, lehet, hogy kint több milliárd nem járna egy említett típusú lánnyal.


Miért kérdezted? És kérlek ne tarts támadójellegűnek, én csak szeretem más és más megvilágításból szemlélni a dolgokat...;)

2015. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezeket a tulajdonságaidat emeled ki, ezek miatt nyilván nem akarna veled járni senki. De biztos, hogy vannak olyan tulajdonságaid, amik felülírják ezeket.
2015. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne kizáró ok :)
2015. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3

Mivel erre az oldalra viszonylag sokan járnak, reménykedem benne, hogy lesz olyan, aki az "igen" választ adja...

És akkor nincs még veszve semmi, még lehet valakim (tekintve, hogy eddig még soha senkim nem volt).

Tessék, bővüljön a látóköröd.

2015. okt. 24. 20:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hármas! Nem hazudtam.

(2#)

2015. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
71%
Pont, mint én 1 évvel ezelőtt. Ha nem a problémáiddal indítasz, és megpróbálsz minél pozitívabban állni a dologhoz, akkor semmi akadálya. Csak sokan félnek attól, hogy ha majd összevesztek, akkor öngyilkossággal meg hasonlókkal fenyegetőznél (vagy bárki, aki depressziós stb.), amitől ő/ők is tönkremehetnek. Viszont ha úgy érzed, hogy rád pozitív hatással lenne egy kapcsolat, és találsz hozzá megfelelő személyt, akkor meg fogja érteni, és segíteni is fog. De ehhez nem lesz elég egyedül, mert tulajdonképpen ezeket csak te magad tudod megoldani. Valakinek könnyebben megy, valakinek nehezebben. Én sok sikert kívánok hozzá, ne add fel! Szép estét! :)
2015. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Hogyha tetszik, akkor igen, és nem lenne sokáig depressziós.
2015. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én járnék ha bejön :) 16/F
2015. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!