Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha megöl a magány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha megöl a magány?

Figyelt kérdés

Nincs senkim és ettől el vagyok keseredve. Az osztálytársaim boldogak a párjukkal velem meg egy lány sem beszélget. Mit tegyek?


18/F


2023. jan. 18. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Beszélgess te is lányokkal.
2023. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
#1 Így van, ennél többet mi se nagyon tudunk javasolni 🤷
2023. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le magad és legyél boldog úgy.

Én is ezt teszem.

Motorozom, bicozom, kirándulgatok, játszok a gépen, leiszom magam, koncertek, ilyesmi.

32f

2023. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
#3 Na igen, pont ezek azok a programok, események, amiket sokkal jobban élvez az ember akkor, ha mondjuk egy barátnőjével él át. De hát kinek mi okoz örömet.
2023. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Beszélgess öregasszonyokkal.
2023. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Aki nem tud értelmeset az minek szólal meg ide?
2023. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Miért? Öregasszonyok tényleg szívesen veszik az érdeklődést, és általában kedvesek.
2023. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shora ***** válasza:
100%

Keress más életcélokat. 18 évesen még nekem sem volt nagyon senkim, a srácoknál sem voltam kedvelt és miután nem próbálkoztam és nem akartam nagyon bejönni a srácoknál rám talált a szerelem 2 évvel később. Nem vagy lekésve...fiatal vagy,élvezd ki az életet ami előtted van. Szervezz programokat magadnak, csinálj dolgokat amiket szeretsz.


Fel a fejjel, a negatívummal csak eltolod magadtól az embereket :/

2023. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Istenem... ezt a "fiatal vagy még foglalkozz mással" dumát büntetni kéne.

Ezt addig mondogatják egyesek hogy hopp, már harminc évesek és már nem fiatalok....

2023. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Shora ***** válasza:
100%
9-es Ha nagyon rágörcsöl nem lesz jobb...előbb szeresse meg magát és érezze jól magát a bőrébe mielőtt komoly kapcsolatba lépne. Nem szabad azt az illuziót sem a fejébe nyomni hogy ha most rögtön nem szerez be magának valakit akkor de rossz lesz neki...egy szóval sem mondtam hogy nem beszélgethet lányokkal közbe miért kell mindent rögtön elérni? Ez a nyomás miatt van ennyi depressziós fiatal :D
2023. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!