Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, hogy ismerkedjek, min...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogy ismerkedjek, min változtassak? Bármilyen praktikát szívesen fogadok.:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, még bőven ráérek, semmivel nem vagyok lemaradva, de (mint a legtöbb lány)én is sokat töprengek azon, hogy milyen lehet, ha az embernek van egy társa, milyen jó lenne, ha lenne egy barátom.

Szóval innentől már az is kiderülhetett számotokra, hogy még nem volt barátom, komoly érdeklődő sem. Valamint én sem tápláltam más felé gyengéd érzelmeket.

Nem vagyok befelé forduló, vannak barátaim(lányok ugyan, de szerintem fiúkkal is jól kijövök), sportolok, kiveszem a részem a sulis programokban, ha úgy van, bulizni is járok. Tehát nem az van, hogy otthon gubbasztva várom a sült galambot.

Szerintem az önbizalmam is rendben van, nyilván van még rajta mit csiszolni, de nem vagyok önbizalomhiányos. A külsőmmel is meg vagyok elégedve, teszek érte, többen is mondták már, hogy csinos vagyok.


Ennek ellenére semmi. Már olvastam a témában, hogy magunkkal kell először úgymond jóban lenni, fontos az önfejlesztés, stb, de mint írtam, én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy jól érezzem magam a saját bőrömben. Ez tükröződik a külvilág felé, sokakat ez a kisugárzás fog meg, így ez nyilván fontos. Mosolygós, jókedvű lány vagyok, ezt már fiúk is megjegyezték, volt aki úgy jellemzett, hogy :"tudod, az a mosolygós, jókedvű lány".


Ti tizenévesen hogy ismerkedtek/ismerkedtetek meg a barátotokkal/barátnőtökkel? Mit kéne annak érdekében tennem, hogy több fiút megismerhessek, töbükkel tudjak beszélgetni?

Mit javasoltok?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.:)


18/L



2023. jan. 22. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a jellemed?

Nem lehet, hogy más az érdeklődési területed, mint a környezetednek?

2023. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bár konkrét javaslatom nincs, de nagyon szimpatikus, hogy helyesen írsz, és az írásod is szépen bekezdésekre bontva írtad le :)
2023. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 És ebből máris látszik, hogy egy igényes lányról van szó. Nálam ez már egy jó pont lenne kezdésnek.
2023. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha maguktól nem mennek oda hozzád, akkor te is kezdeményezhetsz egy fiúnál. Akár egy osztály-vagy évfolyamtárs, akár másik évfolyamról. A leírtak alapján biztos sok fiú fogadná jó néven, ha odamennél hozzá, bármilyen témával.
2023. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es, a kérdező azt írta:

"Valamint én sem tápláltam más felé gyengéd érzelmeket."- az az szerintem neki sem tetszett még még senki?!


Lehet, hogy nem találtad még meg azt az érdeklődési kört ahol jobban kiteljesedhetsz!?- Nemtudom


De az írásod alapján szimpatikusnak tűnsz (és elvileg mások szerint is), én csak azt tudom mondani, hogy folytasd ezt így tovább és biztos megtalálod az igazit ;)


18/f

2023. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról lehet szó, hogy nem nagyon vagy olyan szitukban, ahol jól lehetne ismerkedni. Vagy a másik opció, hogy egyszerűen balszerencséd van.
2023. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


Lehet abban igazság, hogy nem feltétlenül találom meg az érdeklődési körömnek megfelelő társaságot. A barátaim túlnyomórészt reál beállítottságúak, én sokkal inkább humánnak mondanám magamat, így ők más témákban jártasak, más könyveket olvasnak, más fórumokat böngésznek, más dolgok érdeklik őket, mint engem. De teljesen megértjük egymást, megvan a közös hang, hiszen többükkel évek óta nagyon jó barátok vagyunk, szóval ez egyáltalán nem jelent akadályt, szerintem párkapcsolatban is működne. De ettől függetlenül igaz, hogy egyszerűbb lenne, ha azonos lenne az a bizonyos érdeklődési kör.:)


Csak még mindig nem tudom, hogy hol találhatnék rá olyan fiúra, aki szintén nyitott lenne és tudnánk ismerkedni.


Még egyszer köszönöm a jó tanácsokat és kívánságokat!


Persze szívesen fogadok még több választ is:)

2023. febr. 4. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj el a barátnőiddel oda, ahova ők is járnak. Télen pl. uszoda.
2023. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még többet emberek között lenni, esetleg valami társkereső oldal, vagy villámrandi. [link]

Lehet, hogy veled az a "baj", hogy túl jó vagy sok mindenben, és ezért nem mernek hozzád közeledni?

Társasjáték klub, pl,. boardgamecafe

Az érdeklődésednek megfelelő programokra is járhatsz, ha van lehetőséged. Felolvasás, könyvbemutató, kiállításmegnyitó, aztán meglátod.

2023. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Élőben, társkereső oldal, itt. Sok lehetőség van. Nyilván sok varangyot sodor utadba a szél. De legyél kitartó.
2023. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!