Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassam meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassam meg a képet a fejemben a lányokról?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni velük jól mert az van a fejembe, hogy ők ártatlanok meg nem szeretnek szexelni, mintha valami más "faj" lennének stb. Valahogy ezt verték belém, és nem merek pl. Felhozni merészebb témákat mert félek hogy bunkónak néz és lelép, pedig lehet nem. Meg nem nem merek csókot, szexet, stb kezdeményezni.

Mi lehet erre a megoldás?



2021. aug. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Olvasol, videókat nézel róluk.

Én amióta közelebbről megismertem őket, semmi ilyen véleményem nincs, ami neked van. Semennyire sem más fáj, max. máshogyan érik el ugyanazt, amit te akarsz. Akiket én megismertem, mind imádtak dugni.

2021. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Felnösz
2021. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezt hallom: (én) nem tudok ismerkedni, ez meg az van az (én) fejemben, (én) nem merek ezt meg azt csinálni, én ÉN ÉN ÉN...

A kapcsolatod nem csak rólad szól. Mikor ismerkedsz valakivel, ne saját magadra gondolj, hanem figyelj a másikra, és hidd el, adódni fognak a helyzetek, amikor nem is lesz kérdés, hogy "felhozhatod-e a merészebb témákat". Csak ne ronts ajtóstul a házba.

2021. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már 18 éves vagyok és még mindig ilyen vagyok sajnos :(
2021. aug. 2. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan fogsz rákeresni youtube videókra pl, hogy megismerd a lányokat? Mit fogsz tenni a következő lépésként, hogy megváltozz? Fogsz tenni egyáltalán valamit?
2021. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező lány vagyok! Nyugodtan írhatsz! 🙂
2021. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd az ellentettjét mint eddig, flörtölj, hülyéskedj. Az legyen a fejedben, hogy úgysem lesz belőle semmi, csak kipróbálod, dumálgatsz egyet, ismerkedsz. Ha nincs elvárásod, azaz úgy állsz az egészhez hogy úgysem látjátok egymást többé, akkor könnyebben fog menni.


Egy kis tapasztalat, 1-2 "pofon" és egyből lemálik majd a cukormáz az általad képzelt világról.

2021. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lányok sem vagyunk annyira ártatlanok mint ahogy azt kívülről mutatjuk, egyszerűen csak nem sok embernek mutatjuk meg azt az oldalunkat. Én egy kicsit aranyosnak találom, hogy ezt gondolod a lányokról, mert a legtöbb fiú nem is próbálja türtőztetni magát..De mi is emberek vagyunk és nekünk is vannak vágyaink stb. :) Még annyit, hogy a legtöbb lány nem szereti, ha a fiúk csak úgy random elkezdenek beszélni a szexről, szóval ha nem álltok annyira közel és csak ismerkedtek, ne menj bele ilyen témákba ! Én sem beszélgetek ezekről a dolgokról akárkivel, de a barátom az persze más.
2021. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!