Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonzó egy férfiban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 16:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
21%
A pénztárcája leginkább. De ha fiatalabb, akkor kockahas az előny, de nem feltétel. Arca legyen karakteres, ne zsírdisznó feje legyen. V alak evidens, de nem olyan, hogy lentről felfelé, hanem fentről lefelé. Sajnos a legtöbb pali közel sincs ezekhez, de valamiért mindig akad olyan pasi, akivel elvagyok pár hétig. Az idősebb korosztály jobb, kellemes a társaságuk, full romik, nem nyervognak, jók a szexben, csak többet hazudnak, mint egy húsz éves csávó, aki állandóan rinyál, nulla romantika, pocsék a szexben.
2023. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
wow...
2023. jan. 22. 17:12
 3/35 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint te egy olyan csaj vagy akinek több pasilya is volt ... Hány?
2023. jan. 22. 17:14
 4/35 A kérdező kommentje:
Privi
2023. jan. 22. 17:15
 5/35 anonim ***** válasza:
12%
Tökmindegy hány volt, és az is, hogy mik történtek. Nem vagyok ribi, de sajnos kapcsolatfüggő. És ez elég tré, mert lázasan keresem a pasik társaságát, és mindig elhiszem, hogy szeret, de állandóan van vmi, ami miatt szakítás a vége. Persze, nem mindegy kivel állok össze. Én is adok magamra, ő is adjon. Megjelenés, test, stb...
2023. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%

Mindenki szépen screenelje 1# válaszát. Na ilyenek a nők.

Eskü, gyomrom kifordul. Tehegném inkább aszex lennék az ilyenek láttán.


És de, nem hogy ribizli vagy, de nagyanyám ribizlis kertje hozzád képest semmi volt.

2023. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
54%

"Én is adok magamra, ő is adjon. Megjelenés, test, stb..."


Nőként elérni hogy felkelts egy férfi érdeklődését semmiből nem áll. Max annyi hogy nem engedheted meg magadnak az éjjeli nutella evést meg a mindennapos mekizést...

De ennyi. Semmi extrát nem kell tennetek.


Egy pasinak el kell járni kondizni hogy V alakja legyen. Nincs az a genetika amitől egy pasinak minden extra edzés nélkül V alakja lenne.

Egy nőnek simán csak vissza kell fognia magát kaja terén és máris szemrevaló.


De amúgy full átlagos kispiklaként is sorokban állnak érted, szóval simán elképzelem hogy halálosan átlagos csajként keresed a top 5%-nyi férfit.


Érdekes amikor egy ribi ilyen pontosan körülírja hogy ribi aztán mégse ismeri el.

Persze valami nevetséges mentegetőzés a pszichés anyádkínjával az megy. "Kapcsolatfüggő". Aha... úgy beszélsz a férfiakról mint más a naponta váltogatott zoknijairól. Te nem kapcsolatot keresel csak figyelmet és szexet.

Mint egy ribizli. Mert ez a ribizliség.

2023. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
A személyisége. Az a jó, ha jó együtt lenni, akkor, ha nem csinálunk semmi különöset. Nekem pl. fontos, hogy lehessen vele mindenféléről beszélgetni, szeressen olvasni, legyen tájékozott.
2023. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%

Amúgy pasik, figyelem:

1#-es lehet hogy ribizli, de legalább őszinte ribizli (egy fokig őszinte csak... bevallani magának hogy riszke már nem megy).


A lényeget viszont leírta. Hazugságokkal önfényező, a saját korosztályánál lejjebb keresgélő, feltehetőleg nárcisztikus hapik ölébe ül bele egyes válaszoló.


Tessék ezt másolni!


Akinek nem jön zsigerből ez a fajta viselkedés férfiként, mert nem erre lett nevelve annak útmutató Andrew Tate.


Sok sikert srácok!

2023. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy ribi-e vagy sem...

Nézzétek meg a Szépség és a Szörnyeteg Című filmet...

Én vagyok a szörnyeteg, és a szépség?

Naiv vagyok sajnálom...

2023. jan. 22. 17:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!