Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány akit ezek a tulajdonságok érdekelnek egy férfiban?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves fiú vagyok.A külsőmmel nincs gond,elég sokan megjegyzik,hogy helyes vagyok és emellett már 2 éve kondizok is.A lényeg az lenne,hogy eléggé segítőkész vagyok,kedves,csak egy kissé introvertált vagyok.Nem az a fajta ember vagyok aki ilyen nagyszájú és flegma.Sajnos azt látom,hogy a mai világban ez a nyerő a lányoknál,hogy ha flegmáznak velük és sz*rba veszik őket.Rengeteg csalódásom volt már emiatt és már nagyon kezdeményezni se merek,mert azt látom az ilyen szórakozóhelyeken is,hogy csak az a nyerő aki nagyszájú.Van még olyan lány akinek az igazi értékek kellenek és nem az,hogy úgy bánjanak vele mint egy kutyával meg megcsalják állandóan?Félek,hogy sose fogok rendes lányt találni és azt se tudom,hogy hol keressem.
2017. febr. 19. 07:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Barátokkal is ugyan így vagyok,elég sok embert leépítettem a köreimből, mert abból is már kevés normálist találni.
2017. febr. 19. 07:44
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Vannak még azért nyugi :)

Mi is ilyenek vagyunk a barátnőmmel, de minket meg észre se vesznek a fiúk

:(

2017. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%

-Mert zsidó csajok vannak hm?

-New York-ban biztos akad pár.

-De én utálom azt a várost, már nem olyan mint John Sloan idejében, az emberek túl gazdagok lettek.

-Hát jah, egy zsidó csajt pedig drága ezek szerint eltartani?

-Nem, mert azok pont tök csórok, én az arab lányokról beszélek, meg az afro-amerikaikról.

-Jah igen, hogy a hip-hop hülyítette meg a mai embereket?

-Én szeretem a hip-hop-ot, te is pontosan tudod, összes Nas album megvan

-Csak majdnem az összes!!!


https://www.youtube.com/watch?v=joJBQjDeRBs



Figyelj, rengeteg rendes lány van, biztos megtalálod :)

2017. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Persze,hogy igen,csak minket nem nagyon vesznek észre.
2017. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Igen vannak. Én is ilyen vagyok meg

szinte az összes ismerősöm aki lány:)

2017. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

És csajok?

A sötétről mi a véleményetek?

Féltek a sötétben vagy a sötétség inkább a barátotok?


S ha már itt tartunk azt is megmondhatnátok, hogy a tejszínhabot vagy a juharszirupot részesítitek-e előnyben! :)

2017. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Vannak.:) Bizti találsz rendes lányt.A fiúk is azt szeretik, ha a lányok lekezelőek velük,akkor kezdenek el hajtani csak,ha látják,hogy kedvesek, akkor az nagy biztonság.
2017. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Nincsenek. Legalábbis a 30 év alattiak között.
2017. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

Nekem volt egyszer egy osztálytársnőm, művészetin állandóan nevetgéltünk, mint két idióta, minden délután kettne járkáltunk a suliban, meg másokkal is persze.

Na de hát akkoriban rengeteg lány körül vett, aztán mikor gimit váltottam bőgtek mind, aztán utána már csak néha pénteki mozikra futottunk össze, meg művészetire továbbra is jártam hozzájuk.


Bevallom a lányok körmét festeni, a hajukat fésülgetni emberfeletti örömet okozott néha.

Na de mikor széttörték a szívemet és összejöttek mindenféle bunkóval akik aztán ott is hagyták rájöttem, hogy végső soron semmi különleges nincs bennük.


Még pár éve, mikor kijött a Nagy Gatsby, a kedvencemmel összefutottunk egy másik osztálytárs 18. szülinapi buliján.

A filmről dumáltunk, annyira aranyos volt, hogy még meg is öleltem, majdnem összejöttünk.

Azt 2 hét múlva ment fel egyetemre, azóta esküszöm mintha nem is a régi volna.


Én már látni se akarom ezeket a régi csajokat, mind annyira gyönyörű volt, fiatalok és tele voltak élettel.

Bolondok voltak, láttam bennük a reményt, hogy olyan fantasztikus nők lesznek mint Kristen Bell vagy Pink.


S mikor utoljára még tavasszal csináltam egy facebook-ot már csak pezsgőkről, óriási, felvillanyozó éjszakákról meg drága ruhákról számoltak be nekem órási örömmel, miközben ahányszor a fiúikról kérdeztem őket olyan csend borul ránk melyben én rosszul éreztem magamat.

Könnyek csordultak a szemeikből.

De boldogok voltak.

Én meg üres és csalódott.

2017. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Én is hasonló srác vagyok, mint Te kérdező. Nehezen ismerkedem, mert nem tudom hol vannak az értelmes kedves normális lányok. Egy biztos viszont ne szórakozó helyen keresd ott nem lesz ilyen lány. Próbálkozz neten, esetleg koncerten, vagy járj valahova keress valami hobbit. Én ezeket ajánlanám. Így sem egyszerű de hátha. :)
2017. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!