Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonzó egy férfiban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 16:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"nem tudom megmondani, hogy mennyire csúnya, de biztos hogy nő gyűlölő!


Lehet hogy nekünk is ezt kellene tennünk"


Ennél jobban már hova akarsz gyűlölködni, te szerencsétlen fitymaszűkület?

2023. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem tom. Sose szerettem eddig egyet sem, csak tetszettek aztán jöttek a visszataszító személyiségükkel és arcon akartam magam csapni. 20 körüliek, idősebbek nálam is és nem képesek felfogni hogy amíg úgy gondolkodnak senki sem akar majd velük lenni. Nem érdekel hogy néz ki, amint elkezd úgy viselkedni mint egy mély depressziós aki majd megöli magát ( miközben nem azok), nálam ott vége.


Szóval lány párti vagyok. Persze, egyik nem sem tökéletes, de hiába próbáltam nekik segíteni, támogatást adni, csak fújták a szomorú, szánalmas dumájukat. Onnantól én nem tudok mit csinálni.

Az elején normálisak majd puff...ez lesz.


Egy férfiban amúgy lehet a teste vagy a személyisége vonzó. Jobb esetekben. Rosszabb esetekben a pénze.

2023. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Rendszermérnök válasza:

Hasonló a hasonlót vonzza. Mindegy, hogy "jó" vagy "rossz".

Próbáld meglátni, mi az a lényeges dolog, amiben olyan vagy, mint akikhez vonzódsz!

Nehéz szembesülni. Még nehezebb változtatni.

2023. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Mi vonzó egy férfiben??

Minden nőnek más és más kombináció a következőkből. Külső tulajdonságok és belső.

A helyes kérdés , tudja-e és tiszában van-e vele a nő hogy mit akar?

Erre a válasz: csak nagyon kevés, azt is jópár pofáraesés és tanulság levonása után (nem róható fel nekik, de a nők inkább ösztönlények tehát az ilyen téren tanulás,...háát). Ezért a többség a vezetőt keresi a másikban, ami a minnél jobb testi adottságoktól függ (ezt láthatják meg először) , majd a viselkedést (ezt csak később tudja megtapasztalni hosszú idő után).

Ha az ösztönös és tervezett céljainak megfelel akkor , Ámen is lehet a dologból.

2023. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

személy szerint az egyik legvonzóbb dolog az, ha okosnak érzem magamat melette, anélkül hogy ő hülye lenne

most ez nem egoizmus akar lenni (bár úgy érzem annak fog hangzani), de szerintem valamivel okosabb vagyok, ha nem is minden területen mint az ártlag, és egy inteligens pasit szeretnék magam mellé

na de, egy csomóan elvárják, hogy hülyének tettesd magadat, hogy nehogy megsértsd az ici pici kis egójukat

2023. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!