Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek magamnak társat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek magamnak társat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon járok sehova, inkább otthon ülő típus vagyok. Viszont úgy érzem hiányzik valami az életemből. Jól tanulok, szépnek szép vagyok, de nem nagyon találok magamnak társat. Szerintetek mit csináljak? 17/l

2023. jan. 28. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az baj hogy nem tudjuk milyen vagy, így ismeretlenül meg nagyon nehéz hasznos választ adni. Nincs valami fiú barátod akivel ezt meg tudnád beszélni? Most biztos le leszek pontozva de az a tapasztaltom hogy a lányok ilyen témában egymásnak ezt az irreálisan pozitív, "úgyis összejön majd" tanácsot adják. A fiúk azért jobban tudják hogy nekik mi jön be, min kene változtatni, stb.
2023. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a fiú barátaim is pont ugyan ezt mondják, vagy van amelyikkel nem lehet erről beszélni sajna
2023. jan. 28. 22:27
 13/16 hungarikum_202 ***** válasza:
89%

#10

Honnan tudod, hogy a kérdező fog egyetemre járni?

Aztán ott sem jön össze mindenki valakivel.

2023. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok. 18 leszek, és még soha nem volt kapcsolatom. Akik meg érdeklődtem irántam nem voltak az eseteim, így csak barátság alakult ki a végén (bár már senkivel sem tartom a kapcsolatot, mert én is olyan magamnak való vagyok). Próbálkozz az online ismerkedéssel, lehet lesz szerencséd.
2023. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

És egy Neked tetsző fiúhoz nem tudsz odamenni, hátulról enyhén ráhajolni, kezedet az ellentétes vállára helyezni és megkérni, hogy segítsen (mondd, hogy miben kéred), mert Te nem érted. Ha az első nem is veszi a lapot, a későbbiek közül biztosan akad, aki segíteni fog, megmagyarázza. Nyomban felvethetsz egy másik (problémádat) is...

Az is kipróbálható, hogy "véletlenül" nekiütközöl az ajtónál, "véletlenül" leejtesz valamit a folyosón (osztályban), amikor épp feléd jön. Ha illedelmes - felveszi, megköszönöd, mondasz még pár szót (milyen illemtudó, szimpatikus tett...) és elkezdődhet egy beszélgetés.

2023. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

"Nem nagyon járok sehova, inkább otthon ülő típus vagyok."


Iskolába se?


Tök sokan járnak még oda, valakit vigyél haza aztán üljetek közösen otthon!


Majd anyádék megszokják nyugi.


Most nem mindegy hogy egyel több vagy kevesebb?

2023. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!