Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan csajjal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan csajjal aki a középiskolában több fiúnak is tetszik? Félnél, hogy megvernének?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt nem akarok semmilyen balhéba keveredni. A mi sulink olyan, hogy bárkit kirúgnak akár 1 pofonért is. Nagyon szigorú ilyen szempontból. Van egy lány akinek én is tetszek + nekem is nagyon tetszik. Viszont elég szép lány. Rengeteg másik fiúnak tetszik. Félek, hogy nehogy belekeveredjem bármibe is. Nem amiatt mert félek másoktól hanem érettségi előtt nem akarok semmibe belekeveredni. Ti mit csinálnátok?
2023. febr. 26. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Nem is ismerkednék a lánnyal inkább
Ismerkednék a lánnyal, de megprobálnám teljesen elkerülni a balhét. Ha úgy van, hogy balhé lesz akkor hagyom a lányt.
Nem érdekel más véleménye és ismerkednék a lánnyal
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pofonért is kirúgnak, akkor mitől izgulsz? Hozzád se fognak nyúlni.
2023. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak. Ha valaki felpofoz, akkor őt fogják kirúgni, nem téged. Meg alapból, ha ilyen szigorú a sulitok, nem fognak merni kötekedni.
2023. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lánynak te is bejönnél, nem balhézna a többi srac szerintem🤷‍♀️ foleg nem ha ossze is jottok
2023. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem félnék. Volt már olyan, hogy öten jöttek rám, de nagyon, nagyon sok elfojtott agresszió van bennem, ami ilyenkor kitör.
2023. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!