Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 17 éves, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 17 éves, akinek még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt és nagyon szégyellem magam emiatt.

2023. márc. 28. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Már nem vagyok 17 éves, de akkor nem volt. Nincs ezzel semmi baj, sőt, te csinálod jól. Nem jó csak azért lenni valakivel hogy legyen, inkább várd meg az igazit.
2023. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

"te csinálod jól. Nem jó csak azért lenni valakivel hogy legyen"

Azért ha valakinek 16-17 évesen összejön egy több mint fél évig tartó egészséges kapcsolata, az azért tud bolog pillanatokat okozni. Viszont ha valaki még nem érzi magát teljesen késznek rá, inkább jobb is, ha vár vele.


Én személy szerint viszonylag ideális időben kezdtem (mondjuk lehetett volna kicsivel hamarabb is), 1 hónappal 17 éves korom előtt alakult ki. Most 17 vagyok (fiú), és ugyan az egymásra fordítható idő hiányában (mivel érettségire készül) már megvolt az első szakítás, de már várom a következő lányt, akivel el tudnám képzelni. Nem akarom elsietni, mert volt már emiatt pofára esésem, nem is kicsi.


Lényeg, hogy emiatt nem kell szégyenkezni. Sokan vannak, akik bánják, ha gimis teenager korukban nem tapasztalják meg, de néhányan nem is igazán állnak rá készen. Szóval ne aggódj. Kezdj el ismerkedni lányokkal, ha valakiben látsz némi potenciált akkort próbálj nyitni felé, a többi meg majd alakul.

2023. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es, de lány vagyok. :)


Lehet tényleg nem vagyok még rá kész, mert nyilván nem elég csak összejönni, meg is kell tartani egy kapcsolatot bizonyos ideig. Csak rossz látni, hogy másnak ez ilyen könnyen jön.

2023. márc. 28. 16:59
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kapkodni.
2023. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

2-tes vagyok

Igenám, de lehet hogy akinek "olyan hamar összejön", ő is csak a mennyiségre hajt, és hogy minél hamarabb minél több csaja/pasija legyen, ugyanakkor nem tudja úgy felfogni/értékelni a helyzetet, mint néhány év múlva. Szóval lehet, hogy a boldogságuk csak látszólagos. Persze ne legyen igazam, de nem kell feltétlen irigykedni másokra, amíg nem tudod pontosan min mennek keresztül.


Hülye példa, de pl neki van barátja/nője, ellenben minden 2. tantárgyból bukásra áll. Ezzel szemben neked nincs senkid, de cserébe kitűnő tanuló vagy. Remélem érted a lényeget :D

2023. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további bíztatást, igen értem, hogy miről van szó. Nem feltétlen irigy vagyok másokra. Viszont az igaz, hogy (bár kitűnő nem vagyok) ha lenne valószínűleg jelentősen romlana a tanulmányi átlagom.
2023. márc. 28. 17:13
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem szegyen! Sot..
2023. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsen 17 évesen párkapcsolatom. Örülnék neki ha lenne, de néha úgy érzem nem állok rá készen.
2023. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 NTBS ***** válasza:
80%
Én a helyedben büszke lennék magamra.
2023. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
17 évesen még bőven nem volt párkapcsolatom. Jóval érdekesebb volt a világ, mint egy nő:) Azóta se sokat változott a dolog, de sok esélyt kaptak már a nők, hogy bizonyíthassanak:)
2023. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!