Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen megváltozott egy fiú, akivel eddig jóban voltunk? Semmi szexuálisat nem írt, most meg durvákat?

Figyelt kérdés

Szóval minden rendben volt vele, bókolt meg hasonló, sajnos nem tudtunk találkozni egy pár hete, és kiengeszetésből küldtem neki egy fürdőruhás képet...


Most meg olyat ír, hogy "bárcsak levennéd a fürdőruhát, úgy szeretném, ha széthúznád nekem a..." szóval sejtitek... Ez megdöbbentő.


Mit csináljak?!


2023. ápr. 24. 18:10
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Írtam neki, hogy csalódtam benne, és hogy miért kell ez, nekem sokat jelent, erre azt írta, hogy "nem lesz senki, aki ennyit vár rád, örülj, hogy nem kurvának kezeltelek az első pillanattól, ezt meg kell becsülni, itt az idő, hogy bizonyítsd, hogy jelentek valamit"...


Tök olyan, mintha manipulálni akarna...

2023. ápr. 25. 11:27
 12/29 A kérdező kommentje:
Ok, most már erőszakosan követelte, hogy legalább hadd élvezzen el egyszer rám... Hogy fordulhat ki magából ennyire valaki?!
2023. ápr. 25. 12:07
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. 😂Tiltsd már le a picsàba! Ez egy kretén.
2023. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Megvolt... Ez azért szörnyű.
2023. ápr. 25. 12:42
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Az élet már csak ilyen. Sokszor a páncélos lovag csak egy alufóliába csavart kretén. 😅
2023. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a sráccal max a zewa, silvia és a nivea jár jól… tiltsd le a francba 😅
2023. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó látni, hogy van olyan csaj is a gyakorin, aki megszabadul az őt megdugni kívánó személytől. Végre valaki jól döntött.:)
2023. ápr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
5%

Ordas nagy provokatív kamu kérdés volt, köszönjük, kérdező.

Lány sose írna így magáról, ilyen részletességgel, mit tegyen szét, mit húzzon szét, gyenge próbálkozás volt, ülj le, elégtelen.

2023. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

#18


Gondolom az összes lányt ismered, hogy ezt ilyen bátran kijelentetted…

2023. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 NTBS ***** válasza:
0%
Beszélgetés vele. Adj egy utolsó esélyt neki.
2023. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!