Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hogy viszonyulnátok ahhoz ha a buszon odajönne hozzátok egy lány, hogy szimpatikusnak tűntök neki?

Figyelt kérdés

Nem vagyon vékony, de olyan nagyon telt sem és emiatt félek odamenni, nem tudom csúnyának tartana-e. Azt sem tudom mennyi zavarnám meg, mindig be van dugva a füle. Próbáltam vele szemezni mielőtt odamennék hozzá, de mindig kifele néz az ablakon

Ti mennyire éreznétek magatokat kényelmetlenül, ha egy lány kezdeményezne?


17/L



2023. máj. 3. 19:40
A kérdező szavazást indított:
zavarna
örülnék neki
38 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy nagyon komplikált és nagyon sokrétű dolog, ezer változóval, emiatt válaszolni is nehéz. A sablont azért leírom, hogy egy próbát megér, de ennél többet nem mernék mondani.
2023. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
100%
Veszteni valód nincs és egyszer élünk úgyhogy mindent ki kell használni.
2023. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élsz. Lehet örülne, lehet nem. De nem tudod meg ha nem próbálod meg.
2023. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

és esetleg van tippetek hogy inditsak el egy nem kinos beszelgetest?

Tehat fura ha oda megyek: Szia egy ideje latlak a buszon es szimpatikusnak tunsz, nincs kedved esetleg beszelgetni?

Vagy ez tul nyomulos lenne?

2023. máj. 3. 19:52
 5/31 anonim válasza:
100%
Teljesen jó.
2023. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi vagy neki, akkor örülne.

Ha nem akar válaszolni, akkor hagyd.

2023. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
8%
elküldeném az anyjába, tuti csak szivatni akar
2023. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy ez tul nyomulos lenne?"


NAGYON nyomulós lenne

2023. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulós lenne, de tudsz jobbat? Egyszer élsz, gyerünk. Szerintem elég sok srác örülne neki ha nem neki kéne kezdeményeznie. Először egyébként szerintem csak próbálj melléülni 1x 2x, miközben megkérdezed leülhetsz-e mosolyogj rá, közvetlenül beszélj hozzá, aztán kezdeményezz csak hosszabb beszélgetést.
2023. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer odajött hozzám így egy lány. Elkezdett beszélgetni velem a frissen született cicáitól. Csak évekkel később esett le, hogy amúgy ismerkedni próbált. Szóval valahogy próbáld meg egyértelműen tudtára adni a szándékaid. 30/F
2023. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!