Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hogy viszonyulnátok ahhoz ha a buszon odajönne hozzátok egy lány, hogy szimpatikusnak tűntök neki?

Figyelt kérdés

Nem vagyon vékony, de olyan nagyon telt sem és emiatt félek odamenni, nem tudom csúnyának tartana-e. Azt sem tudom mennyi zavarnám meg, mindig be van dugva a füle. Próbáltam vele szemezni mielőtt odamennék hozzá, de mindig kifele néz az ablakon

Ti mennyire éreznétek magatokat kényelmetlenül, ha egy lány kezdeményezne?


17/L



2023. máj. 3. 19:40
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Igen, teny, hogy egyszer elunk, de sokszor vagyunk egy buszon, ha rosszul sul el eleg kellemetlenne valna. Hozza teszem nem tunik egy nagy arcu fiunak, inkabb magaba fordulos lehet.

#10 ez a story zsenialis xD

2023. máj. 3. 20:15
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Picit a mai napig szomorú vagyok, hogy nem kapcsoltam. Akkor még nem álltam készen a lányokra. Amúgy sokkal szebb lány volt, és kedvesebb is mint akit láthatatlanban gondolnék magamnak hogy érdemlek. Szóval szép emlék, egyben bánatom.
2023. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Mióta jön be?

Próbáltál mosolyogni, szemezni?

2023. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem aranyos dolog lenne odamenned hozzá, nekem biztos nagyon feldobná a napon és utána kb folyton ez járna a fejemben. Csak sajnos nekem nincs ekkora szerencsém :/


De neked ajánlom, hogy próbáld meg! 50% vagy igen vagy nem, de ne halaszd el a lehetőséget!

2023. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Van egy ideillő sztorim. 16 éves fiú vagyok, és bevallom, nem szoktam észrevenni dolgokat, megfigyelni utasokat, amint felszállok a buszra elményülök a gondolataimba, többször volt már, hogy leszállni is elfelejtettem.

Egyik nap mentem haza suliból, amikor egy bolond bácsi beült mellém. Büdös volt és magában beszélt, kizökkentem a gondolataimból, miközben a falhoz lapultam, közben tartottam egy gyors terepszemlét. Egy lánnyal futott össze a tekintetem, aki egy grimasszal jelezte az együttérzését a szagos úriember iránt. akkor láttam először a lányt, de megfogott, amikor leszálltam a buszról, egy kis mosollyal "elköszöntem" tőle. Következő nap mellé ültem a buszon, akkor is egymásra mosolyogtunk. Harmad nap épp kötelető olvasmányt olvastam, amikor a lány leült mellém, megkérdezte mi ez. Én válaszoltam, aztán be is indult a beszélgetés, kiderült, hogy azt a könyvet nekik is kellett olvasniuk, melyik suliba jàr, mit sportol... Nagyon szimpatikus volt, a végén elkértem a telefonszámát, ő az enyémet. Pàr nap múlva szünet volt, akkor rámírt, hogy mizu. Úgy órültem nekiy hogy az egész hetemet feldobta!!!


Erről tudnék mesélni órákig, de azt hiszem, a kérdésed szempontjából csak eddig lényeges. A saját tapasztalatomból kiindulva azt javaslom, próbáld meg! Érezni fogod, ha nem nyitott kapcsolatra, akkor otthagyod. És, ha megteszed, kíváncsian várom az eredményt :)

2023. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem te irtad azt, hogy a baratnoid eliteltek, mert keresztes fulbevalot hord?
2023. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#13 Télen vettem észre, szemezni pedig próbáltam, de amint leül, kifele néz vagy a telefonjára.

mellé ülhetnék, de reggelente szinte az összes ülés szabad, délután pedig ő később száll le:/

2023. máj. 3. 20:59
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már csak kifogások. Miért lenne baj, hogy délután később száll le? Egyszerűen elköszönsz tőle amikor jön a megállód és leszállsz. Reggel meg ha mindig az ablakon bámul kifele vagy a telefonját nézi, fel sem fog neki tűnni, hogy amúgy van másik üres hely.
2023. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ez annyira filmbe illő történet, rendesen jó volt olvasni. Jó látni, hogy valakinek ennyire meseszerűen történnek dolgok.

2023. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
11%
Sok ilyen van, nekem csak 17 cm a farjanm 2 hónap múlva leszek 26 és esélytelen vagyok a nőknél-
2023. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!