Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Hogy viszonyulnátok ahhoz ha a buszon odajönne hozzátok egy lány, hogy szimpatikusnak tűntök neki?

Figyelt kérdés

Nem vagyon vékony, de olyan nagyon telt sem és emiatt félek odamenni, nem tudom csúnyának tartana-e. Azt sem tudom mennyi zavarnám meg, mindig be van dugva a füle. Próbáltam vele szemezni mielőtt odamennék hozzá, de mindig kifele néz az ablakon

Ti mennyire éreznétek magatokat kényelmetlenül, ha egy lány kezdeményezne?


17/L



2023. máj. 3. 19:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
#15 olvasni ezt a storyt feldobta egésznapra a kedvem! Köszönöm hogy leírtad :) Jó tudni, hogy léteznek ilyen csodák, és mese szerű történetek, így végre nem kell mindig arra figyelmeztetnem magam, hogy legyek realista, hanem elhihetem azt, hogy velem is megtörténhetnek ezek a pillanatok
2023. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező vagy valaki itt van még?
2023. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Nagyon örülnék neki. Ez egy olyan szituáció, amiben álmomban sem reménykedhetek. :')
2023. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a korban kifejezetten örültem volna neki. :) Bár most se lennék morcos... :D
2023. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Vinnem haza vwnnek 1 uveg bort aztan csattogna.
2023. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

ezt úgy mondom hogy én is és egy haverom is mindig így utazunk buszon, zene és kinéz az ablakon

egyáltalán nem zavarna ha valaki odajön, de úgy egyébként akármit is mondasz ha tetszel neki nem fog nyomulósnak tartani ha nem tetszel neki akkor minden nyomulós lesz szóval csak próbáld meg hozd fel hogy sokszor látod a buszon viccelhetsz hogy ez busztársakká tesz vagy valami (így nem az jön le hogy szia alád feküdnék) aztán megkérdezheted mit hallgat min gondolkozik mikor kifele néz vagy megkérdezheted hova jár

2023. máj. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, mindegy mivel szolitod le, lehet zavarba fogod hozni, de kovetkezo talalkozasnal mar teged fog nezni :D
2023. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem írj rá facen, ha ciki is legalább másabb. Lányoknál kicsit elfogadottabb az ilyen közeledés mert általában félősebbek. Már amelyik de javában így van.
2023. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Na kérdező!

Van valami változás? :D

2023. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%
Múltkor leszólítottak a vonaton, és nagyon jól esett. Bár nem lett belőle semmi, egy pár hónapig utána még beszéltünk, és földobta azt a napomat. Szerintem menj oda, biztos jól fog neki esni
2023. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!