Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 vagyok és nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 vagyok és nem volt még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem volt még sosem kapcsolatom,most jöttem rá hogy "el(kellene)" kezdenem partnert keresni vagy nem?Körülöttem lévő embereknek sincs, csak aggódom magam miatt.Bulizós fajta vagyok,adok magamra,edzek stb.

+(Sajnos most merült fel egy ilyen kérdés, mert átvert egy lány és elég szarul érzem magam miatta.) F



2023. jún. 14. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kezdd el, ha úgy érzed, hogy készen állsz rá. Csak azért ne akarj csajt, hogy megelőzd a többieket.
2023. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez, van, csak lányként
2023. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
17 évesen még nagyon nem vagy elkésve semmivel.
2023. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
21 leszek augusztusban, nekem sem volt még barátnőm. Ismerkedj. Menj el bulizni, szervezzetek sok programot haverokkal, ahova lányokat is hívtok. Hidd el, nagyon gyorsan eltelik az idő. Én is mintha csak pár hónapja lettem volna veled egy idős. Azóta nekem is jobb a szociális életem, de sajnálom, hogy nem buliztam ki magam középsuliban is. Mindegy igazából, még én sem érzem, hogy el vagyok késve.
2023. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár az interneten nem ezt látni, teljesen normális, ha 17 évesen még nem volt párkapcsolatod, nagyon sokan vannak így ezzel, nem vagy semmivel elkésve.
2023. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó erre rágörcsölni, ha van egy csaj akivel működik köztetek a kémia, akkor lesz barátnőd, ha meg nincs ilyen ne erőltesd. Bízd az időre:).Csak azért ne akarj barátnőt, hogy 17 vagy és már kínos, hogy nincs, annak sosincs jó vége.
2023. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!