Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: kb. egy hónapja járok dolgozni, és megtetszett egy srác. Úgy érzem, én is szimpatikus vagyok neki, talán a tetszem is belefér, de ebben nem vagyok biztos. A héten lesz az utolsó napom ott, és elmondanám neki, hogy mi a helyzet, úgy is mindegy alapon, hisz nem valószínű, hogy látjuk még egymást.

Ez számomra már önmagában is egy nagy lépés lenne, mert nem igazán vagyok az az ember, aki ilyeneket meg mer tenni. Viszont az van, hogy az egyik ottani barátnőmnek is bejön. Én azt vettem észre, hogy a viszonyuk baráti, viszont irtó szarul érezném magam, ha elmondanám a srácnak, és a lány valahogy megtudná (mármint hogy nem tőlem tudná meg).

Ugyanis én tudom, hogy neki tetszik a srác, viszont amikor úgy éreztem, hogy elmondanám a lánynak, ő a körül mondta el nekem, és már nem volt szívem közölni vele, hogy "ja, nekem is".

Ettől már alapból nagyon szarul érzem magam, mert tudom, mennyire odavan érte, de én is. És egyszer szeretnék kicsit önző lenni, és elmondani a fiúnak, viszont a lány barátságát sem szeretném elveszíteni, mert sokat jelent nekem.

Ebben szeretném tehát a segítségeteket kérni. Szerintetek mi lenne a jó megoldás, hogy a kecske is jól lakjon, de a káposzta is megmaradjon?

(Nem szeretném elhívni, hogy csak barátként találkozzunk, mert tudom, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy remélem, attól nehezebben tudnám elengedni - ezért akarnám tények elé állítani inkább, hogy döntse el ő, mi legyen később. De ha ez túlzottan szar ötlet, azért mondjátok el azt is! :D)



2023. aug. 21. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
A srác választ, vagy az egyikőtöket vagy egyikőtöket sem, valaki igyis úgyis sérül. Bármelyikőtök is vallana neki szerelmet, úgyis azzal jön végül össze, akit ő is szeret, de az esélyt megadhatod magadnak, hogy kiderítsd, te vagy e az, aki tetszik neki. A barátságotokat ha nem csak ez kötötte össze, hanem valódi, akkor előbb utóbb az elutasított fél is továbblép és jön neki másvalaki.
2023. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hungarikum_202 ***** válasza:
60%

#1

De miért kéne a srácnak kötelezően ebből a kettőből választania? Mi van, ha semelyik nem jön be neki?

2023. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2# írtam az elején, hogy vagy az egyikőjüket választja vagy egyikőjüket sem 🤦🏻‍♀️ de azért tehet egy próbát, hogy hátha van esélye, nem kell rögtön azt gondolni, hogy nincs, mondott szóból ért az ember.
2023. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Ha vonzódna hozzád, már tudnád, jelezte volna. Kereste volna csak a te társaságodat, már elkérte volna az elérhetőségedet, hogy a jövőben is tartsátok a kapcsolatot.


Én ezt hagynám.

2023. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!