Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "félek" a lányoktól? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"félek" a lányoktól? Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Nincsenek önértékelési problémáim, de egyszerűen más vagyok lányok társaságában. Vannak olyan emberek akik ölelgetnek más általuk nem ismert lányokat. Valamiért én félek hogy egy lány elutasít egy adott érintésnél(lehet ez egy egyszerű vállfogás avagy kézfogás). Mi lehet a probléma és hogy változtathatok ezen?

2023. aug. 22. 00:36
 1/7 anonim válasza:
24%
vegyél szexbabát
2023. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Menjél el kurvázni
2023. aug. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nincsenek önértékelési problémáim" - De van, nincs semmi önbizalmad. Ha félsz az elutasítástól, akkor nem bízol a sikerben, azaz magadban nem bízol.
2023. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

iranyitsd az elmedet. blokkold azokat amik akadalyoznak, szard le hogy fiu vagy lany, es engedd el magad.

vagy igyal egy kis alkoholt.

2023. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló problémám de az idő megoldotta. Egyszerűen rá kell jönnöd neked is, hogy ha elutasítanak az nem a világ vége, minden megy tovább és senki nem fog téged azért bántani mert bepróbálkoztál és nem jött össze.

Nem tudom sportolsz-e valamit de ha nem akkor kezdd el. Akár az is lehet a cél, hogy mások szemében vonzóbb légy (ez egy jó motiváció) de az eredmény úgyis az lesz, hogy magadat fogod vonzóbbnak látni, így aztán nő majd egy kicsit az önbizalmad.

2023. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aurora6891 válasza:
Lesz majd más is amiért félni fogsz tőlük hidd el.
2023. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"senki nem fog téged azért bántani mert bepróbálkoztál"


Ez az ami nem igaz!

jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!