Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a problema? (foleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a problema? (foleg lanyoktol varok valaszt)

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problemam hogy korulottem leginkabb szep csajok vannak de megis a csunyabbak szeretnek,volt egy par szep is aki ugy viszonyult hozzam de nem sok.Egyaltalan nincs bajom akik kulsoleg csunyan neznek ki mert az lehet hogy nagyon kedves vicces meg minden. Egyszer jartam egy csunyabbal es ram volt szalva az egesz osztaly hogy miert jarok aval a seghulyevel hogy nez ma ki.Es emiatt sokat gondolkodtam azutan mar rosszul esett hogy vele jarjak es szakitottam.Amiutan szakitottam mondtak az osztalytarsaim meg a sulibol par osztalybol ismeroseim hogy miert foglalkozok veluk sokkal jobbat erdemelek.Magass szoke allitolag jokepu kedves humoros pasi vagyok 15/F. Szerintetek bejovok a szepeknek is csak nem mutassak ki ?

2017. máj. 7. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy egód van már ne is haragudj...Először is tanulj meg normálisan írni, az egy hatalmas előrelépés a lányokkal szemben..az meg, hogy azért szakítasz a barátnőddel mert a barátaid csesztetnek..ne is haragudjál
2017. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te most nem akarod megtudni hogy mit gondolok:D amugy miért érdekel annyira mások véleménye? Én biztos nem szakitottam volna ezért a barátommal ha lenne.

Annyi veled a probléma hogy ilyenen egyáltalá elgondolkodtál.

2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg mások véleménye szerint cselekedsz, sose leszel szabad....És ha ez szétszakít két embert, akkor boldog kapcsolat sem volt.

Honnan tudják mások,hogy kit érdemelsz? SOkkal jobbat? Attól sokkal jobb valaki, mert szép?Az osztálytársakkal hatalmas problémák vannak. De neked is van hová fejlődni.

2017. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nesszi99 válasza:
Már nem azért, szívem de mi az, hogy csúnya lány?:D Én tisztában vagyok vele, hogy vannak csúnya lányok (és ha állításod szerint ők vannak oda érted) akkor az nem azért van mert akkora ember vagy hanem azért mert van 1 valaki aki úgymond "foglalkozik" velük és az érzésért vannak oda nem érted :D A szép lányok meg azért nem figyelnek rád mert gondolom nyomod nekik az "extrás fiú vagyok" szöveget és vannak nálad normálisabbak is akik hajtanak rájuk :D Elnézést hogy kegyetlen voltam de ez az igazság :D 17/L
2017. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kep nelkul nehez megmondani h tenyleg olyan helyes vagy e.. ha a szep lanyoknak nem josz be annak oka van.. vagy a kulsod.. vagy nem vagy tele penzel vagy tul kedves vagy... sok oka van.. a "csunya" lányoknak bejonnek a kedves fiuk.. na meg a helyesek.. de a helyesekhez meg csak hozza se mernek szolni 😂😂
2017. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

tapasztalatból mondom, hogy hiába vagy helyes, 15 évesen egyik fiú sem szerelemből jár a lánnyal, hanem csak mert jólesik neki. nem a szépség számít nagyon sok esetben, azzal te nem szerzel jobb csajt, ha szépen nézel ki.

ha azért szakítasz egy lánnyal, mert nem annyira szép a többiek szerint, akkor cseszd meg magad, nem azért jöttél össze vele, mert ő is szép, hanem mert kedves, vagy intelligens, vagy egyéb vonzó belső tulajdonságai vannak. de te tudod, téged fognak nőcsábásznak hívni, aki majd nem kell másra, csak egy kis enyelgésre. szerezz inkább fiú haverokat, vagy őket is így válogatod? a szép lányok gondolom azért nem közelednek feléd, mert egy lány 15 évesen jóval érettebb gondolkodású, nem a szépségre mennek a legtöbben. vagy csak zavarja őket, hogy úgy dobtál egy csajt, hogy a haverjaid beszélték tele a fejed azzal, hogy csúnya. gondolkodj el magadon, mert nagyon rossz nézeteid vannak szerintem a szép lányokról, és a szerelemről.

2017. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!