Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazából hogyan működik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából hogyan működik egy párkapcsolat? Valamint megtörténhet, hogy valakinek nem lesz soha kapcsolata?

Figyelt kérdés

Kettő kérdésem is lenne


1. Hogyan működik egy párkapcsolat? Tudom, hogy nehéz megfogni de mikortól mondja azt két személy, hogy egy kapcsolatban vannak, és hogy épül fel?


2. És lehetséges, hogy valakinek soha ne legyen kapcsolata?


Lassan 19-et taposom és még kezdeményezni sem kezdeményeztem senkinél, nem, hogy még legyen valakim... és nem látom, hogy ez bármikor is megváltozna.


Fel léptem a próba kedvéért Dating Hungary discord szerverre mivel ott viszonylag ismeretlenül tudnék próbálkozni de amikor rányomnék az üzenet írásra, inkább kilépek. Élesben is hasonlóan cselekedtem amikor még tetszett valaki, pedig csak egy "sziát" kellett volna mondanom, mert annyira voltunk mindketten...


Tényleg megtörténhet, hogy életemben nem lesz senkim és max egy öröm néni lesz az egyetlen olyan élményem?


2023. szept. 22. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt nem tudok válaszolni az első kérdésedre, de a másodikra annál inkább.

A válaszom az, hogy igen, lehet olyan, hogy egy embernek sohase legyen kapcsolata. Vannak, akik nem vágynak kapcsolatra, nem igényelnek egy élet/lelkitársat, nevezd ahogy akarod, mert jól el vannak egyedül. Habár ez egy nem túl népszerű nézőpont, mert a többség mind élete szerlmét keresi, mert azt hiszi, hogy nélküle nem teljes, meg, hogy az az értelme az életnek, hogy megházasodj és gyereked legyen, és ha nem teszel így, az persze csak azért lehet, mert egy nyomorék szerencsétlen vagy, akinek még ez se jött össze.

Összességében, ha téged zavar, hogy nem vagy kapcsolatban, szeretnél valakit az életedben, akkor keress. De ha csak külső nyomás miatt akarod megtenni, akkor ne csináld. Ne akarj csak azért kapcsolatban lenni, mert ez a normális. Ha te jól érzed magad így, akkor ez így van jól. Ha nem, akkor változtass.

2023. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen még ne ess kétségbe, most fog kezdődni az életed
2023. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Jó esetben akkor alakul ki, mikor két ember egymásba szeret. A kapcsolatok felépítése változó, de a normál kapcsolatoknak mindig az a alapja, hogy a másik, illetve a kapcsolat a legfontosabb.

2. Persze, hogy lehet, ismerek is ilyen embert.

2023. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es,de milyen élet?


Én nem járok el sehova. Nem bulizok, nem iszok, nem szedek semmilyen szert...

A sporton és egy, két filmes franchiseon kívül más nem nagyon mozgat meg.


Életem során inkább csak megaláztak mások, sokszor indok nélkül


Például amikor beszélgettem régi baráttal akkor másnap mástól vissza hallottam azt amit írtam. Mind1, hogy nem volt kényes téma de akkor is rosszul esett.

Vagy még általánosban amikor viccből hozzá értem az egyik lány vállához(a régi gyerekes elfordulos vicc, amikor mondom, hogy nem én voltam) akkor másnap rohant az ofhőz, hogy én meg fogdostam.

Szóval ha valakivel összejönne a komolyan dolog akkor azon sem lepődnék meg ha másnap jönne a feljelentés 🙃


Ezek óta ha kapok egy Messenger üzenetet akkor inkább 1 vagy 2 nap után nézem meg, sokszor nem is válaszolok és hatszor meg gondolom, hogy mit is válaszolok.

Ha simán beszélgetek egy számomra semleges lánnyal akkor teljesen rendben van minden, de egyszerűen nem látom, hogy kezdeményznék valakinél is. És ez szerintem nem fog az életemben megváltozni

Van a faluban egy lerobbant csávó, hát látom benne magam 10 év múlva....


Egyetemen is csak az egyik baráttal tartom a kapcsolatot, hiába a mentor osztály. Az egyik órára szó nélkül bemegyek és szó nélkül távozok...

2023. szept. 22. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy vagyok mint te kérdező, mindig is egy csicska voltam, megaláztak, kiröhögtek a lányok ha próbálkozni merészeltem... már feladtam a dolgot, inkább veszek majd egy macskát
2023. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne pszichológushoz menned, olyan erős gátlások vannak benned.

Ez így már nem egészséges.

2023. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
35 vagyok, és az első párkapcsolatom és szexuális élményem egy 16 éves lánnyal volt. Szóval sosem késő.
2023. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, és ez két éve történt meg. Csodálatos volt. Azóta elhagyott, és magányos vagyok, és itt van az ősz, itt van újra, és lehet felhúzom magam: egy zongorahúrra, de legalább volt egy lány, akit szeretett, így boldogan halok meg.


35 éves zenész, aki remélhetőleg meghal nemsokára.

2023. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!