Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az a lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a lánynál hogyha én ránézzek akkor hirtelen rámmereszti a szemét?

Figyelt kérdés

Többször is észre vettem már egészen pontosan háromszor és mind a háromszor amikor a szemébe nézek akkor rámmereszti a szemét elég rendesen. Amúgy nem vagyok neki ismeretlen. Már régóta ismert fb-n és ig-n meg is vagyok neki és ő is nekem.

Mit jelent ez nála és mit kenne tenne?



nov. 17. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Túl sokat képzeltek bele ezekbe az említésre sem méltó dolgokba.

Na szerinted mit? Azt, hogy jobban megnézett mert ha hiszed ha nem én is jobban megszoktam bámulni másokat és nem feltétlenül azért mert szeretnék tőle valamit.

Hogyha oda adja a radírját és rád mosolyog abba is túl sokat képzelnél bele, holott ezek csak hétköznapi cselekedetek, gesztusok. Ha tényleg valami jelek lennének arra amit te szeretnél, az nem ilyenekben nyilvánulna meg.

nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én akkor csináltam ezt kamaszkoromban, ha valaki bámult és ezzel akartam észrevetetni vele, hogy már elég lesz 😂
nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti: mit bámulsz?! Fejezd be!
nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem pozitív jel.
nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-4. írja.
nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat mit takar? Mit jelent ez nála és mit kéne tennem?
nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg tényleg túl sokat látsz bele vagy nem érti miért bámulod.
nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még jó hogy csak annyit kérdeztem hogy ez nála mit jelent és már rögtön az a válasz hogy én képzelek bele sokat.

Nem az volt a kérdésem hogy én mennyit és mit képzelek bele!

nov. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!