Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiú számára miért visszata...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú számára miért visszataszító, ha egy lány feminista?

Figyelt kérdés
rengetegszer találkoztam már ezzel a helyzettel, még úgy is ha a lány nem férfigyűlölő, hanem feminista. nem tudom, hogy a férfiak számára ez miért redflag.(16-18 évesekről beszélek)

nov. 20. 21:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben olyan feminista, aki ragaszkodik az egyenlőséghez, akkor azt szívesen veszem. Nekem a feleségem például okosabb mint én, ennek az az előnye hogy nem nekem kell gondolkodnom sokszor, továbbá nagyon büszke lehetek rá :D
nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
25%

17 F


Őszintén nem érdekel. Ha valaki nemtől függetlenül nekiáll hisztizni amiatt, hogy a másik nemnek mennyivel jobb a közelükbe sem megyek. Ha egy srácot zavar, hogy feminista vagy, hidd el hogy jobb neked is nélküle, ugyanígy fordítva is igaz.

nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
32%

Mert ráguglizol a szóra, és olyanok jönnek be, hogy egy átlag hetero pasinger hanyattvágja magát.

Meg úgy vettem észre, a tinilányok körében mintha divat lenne ez a férfiutálat.

Biztos ezeknek marhára örülnek azok a lányok, akiknek tetszik egy fiú...

dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!