Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok a nagyon magas fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a nagyon magas fiúk tényleg inkább ijesztő mint vonzó?

Figyelt kérdés
200 centi vagyok de mindig azt látom ha meglátnak a lányok hogy megijednek minthogy tetszene nekik.

nov. 30. 00:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Sztem ez már túl magas a lányokhoz.
nov. 30. 00:49
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen valóban így van,:) de el kell fogadnod, ezen nem lehet változtatni, ezt a gént kaptad örökölted, gondolom fater is magas. Próbálkozz 180-190-es lányoknál.
nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Lányként írom h szerintem attól függ h milyen a testalkatod, és a kisugárzásod.


Ha magas vagy, hozzá 200kg és még úgy nézel ki mintha a világot is ki akarnád átkozni az emberekből akkor tényleg ijesztő.


Viszont ha normális testalkatod van, és jó humorod, sokat mosolyogsz, kedves vagy akkor szerintem még vonzó is :D

nov. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a magasság szerintem nem feltétlen ijesztő.
nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most megcáfoltad az incelek egyik idióta téveszméjét, hogy a magas srácok mindig előnyben vannak az alacsonyakkal szemben. A túl magas sem jó.
nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas lányoknál próbálkozz, odáig lesznek érted!
nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Valóban van abban valami, amit írsz. De ha szép a mozgásod, az sokat segít (meg a kisugárzás, normál testsúly, tehát amiket már írtak).


Talulj táncolni, attól sokat lehet ebben fejlődni.

nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bejönnek a magas fiúk, az előző barátom 195 cm magas, így ez a magasság nekem tetszik
dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!