Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nekem egy 8.-os lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 8.-os lány csak az a baj hogy én 12.-es vagyok. Próbálkozzak nála vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Túl nagy a korkülönbség?

dec. 12. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Tehát te 18 körül vagy, ő pedig 14. Igen, ez ebben a korban nagy különbség.
dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Mit akarsz egy eretlen gyerektol aki jatsza magat neked h felfogyelj ra?
dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
No comment....
dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

A személyiségetek a döntő.

Mit akarsz: kapcsolatot vagy alkalmit?


Összességében: próbálkozz!

Nem vesztesz semmit.

dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Mit akarsz egy nyolcadikos kislánytól? Gondolkodj már egy kicsit. Esélytelen, plusz elő is vennének szerintem fiatalkorú megrontásáért, ha összejönnétek.
dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
5... ekkora butaságot...
dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az unokatesóm, mikor végzős volt (5 éves tagozatra járt, szóval 19 évesen) összejött egy osztálytársammal, aki akkor volt nyolcadikos (14). Azóta is együtt vannak, lassan egy éve.
dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

15:46

De gondolom az unokatesód volt a srác a csaj meg 14. Fordítva nem nagyon lenne ilyen.

dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

15:49

Igen, unokatesóm volt a srác. Szóval a korkülönbség simán belefér, ha elég érett a lány (nem féltékeny mindenkire) és mindketten akarnak kapcsolatot.

dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Senkinek nem tartozol magyarázattal hogy ki tetszik neked és senkinek nem kell jóváhagynia. Szóval bátran. Elképzelhető hogy nem fogtok passzolni ekkora korkulonbseggel de nyugodtan probalkozz be. Ha szerencséd van akkor nem a leghulyebbet nézted ki.
dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!