Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózottság nagyon ijesztő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózottság nagyon ijesztő?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerosomrol tudtam meg utólag mikor már meg szakadt a kapcsolat hogy nagyon tetszettem nekik. És mindig másoktól tudtam meg nem tőlük. De én ezekről az emberekről sosem gondoltam volna hogy tetszem nekik,mert rám se néztek volt hogy évekig egy szót nem beszéltünk,egyáltalán nem vettem észre rajtuk semmit.

Miert nem kezdemenyeztek nalam egy kicsit sem ha állítólag nagyon be jöttem nekik(konkrétan 7 fiurol tudok).

Nem vagyok egyáltalán flegma vagy hasonló. Sokan mondják hogy nagyon szép vagyok,de zárkózottnak tűnök. Ez tényleg ennyire elijeszti az összes fiút? Vagy más lehet a gond?


jan. 13. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, csak nehezen tudnak kezdeményezni, vagy meg sem szólalsz ismerkedés közben
jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én megszólalnék,mert amúgy nem vagyok félénk és szeretek beszélgetni csak még egy ismerkedésig sem jutottam el.
jan. 13. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem kezdeményeznek. Ezzel nincs baj. Félénkek.
jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"De én ezekről az emberekről sosem gondoltam volna hogy tetszem nekik,mert rám se néztek volt hogy évekig egy szót nem beszéltünk,egyáltalán nem vettem észre rajtuk semmit."

Mert gondolom olyan helyen vagy, hogy nehezen tudnak lépni feléd. Pl bent maradtál osztályteremben.

Nem mosolyogsz vissza vagy szemezel ...

jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Sokan mondják hogy nagyon szép vagyok" - A legtöbb srác fél az elutasítástól, ezért olyanokkal meg se próbálják, akik a saját bevallásuk szerint jobbak náluk.
jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!