Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítsetek nagyon depressziós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsetek nagyon depressziós vagyok, én csak egy barátnőre vágyok de a környezetemben egyik lány sem akar komoly kapcsolatot, hogy találhatnám meg életem párját?:/

Figyelt kérdés

jan. 13. 19:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
a fizikai testünk előbb utóbb felmondja a szolgálatot akár karbantartjuk akár nem, ha az emberek a belső értékeik fejlesztésére szánnának annyi energiát mint a testükre akkor sokkal jobb hely lenne a világ
jan. 13. 21:40
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#12 a fizikai vonzalom része a társkeresésnek akár tetszik akár nem. Egyébként meg a testünk valóban felmondja előbb-utóbb a szolgálatot, de nem mindegy hogy mikor. Rendszeres testmozgással, egészséges életmóddal jócskán kitolhatjuk az időnket a Földön.


De leegyszerűsítem neked. Két opciód van:

- változtatsz az életeden és összekaparod magadat

- beletörődsz hogy valószínűleg sosem lesz társad


Senki nem fog megsajnálni és szánalomból összekötni veled az életét. Ha te nem akarsz változni, akkor írhatunk mi itt akármit, semmi haszna. Vagy a kérdés kiírásával arra számítottál hogy nők tömkelege írogat majd neked sajnálatból? A világ nem így működik. Tanuld meg hogy végső soron csak magadra számíthatsz, senki más nem fogja megoldani helyetted a problémáidat

jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"a fizikai vonzalom része a társkeresésnek akár tetszik akár nem."


nem hiszem hogy ez a karom vastagságán fog múlni. mert magasabb, jóképűbb nem leszek akkor sem ha a nap 24 órájában folyamatosan edzek

jan. 13. 21:58
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Először gyere ki a depresszióból. Senki se akar egy ilyen emberrel együtt lenni
jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Először gyere ki a depresszióból"


Baszki ez nekem eddig miért nem jutott eszembe....

jan. 14. 00:22
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Keress csak megtöbb kifogást ahelyett, hogy tennél valamit
jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
16. Menj el terápiára. Ha csak ülsz és várod a csodát nem lesz semmi
jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Ha minden segítő javaslatot, tanácsot rögtön visszautasítasz, akkor most mit vársz itt? Ide is csajozni jöttél, hátha valaki megsajnál vagy hasonló szituban van, és rád ír és majd happy end lesz a vége? Őszintén nem értem, mit szeretnél akkor itt most.


Ettől függetlenül voltam már nagyon komoly depressziós, nem is egyszer, mégis kilábaltam belőle. Úgyhogy tudom, milyen rossz.

És bármennyire is drága, a terápia egy bizonyos szint alatt már nagyon szükséges lehet. Te nem tudom, mennyire vagy depressziós vagy mennyire vagy inkább pusztán elkeseredett (ami nyilván szintén rossz), de ha mindent elutasítasz és várod a csodát, akkor nem változik semmi. Bármennyire is nehéz, neked is össze kell szedned magad, először csak kis lépésenként. Ebben tud segíteni például egy terápia is, ha önmagadban már nem találsz elég lelkierőt hozzá.

27N

jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%
Megint te vagy az? A műkörmös lányok azóta sem érdekelnek?:D
jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

Hát Kérdező...

Ha mindenki tanácsát visszautasítod,és mindenre támadsz,akkor oldd meg egyedül,és süllyedj még lejjebb:)

jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!