Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólításhoz tippek?

Figyelt kérdés

Szóval adott ez a lány a sulimból, aki egy pár hónapja igenis megtetszett nekem.

Folyton terveztem, hogy leszólítom, de valahogy sosem jött el a megfelelő alkalom. Suli után tartanám a legjobbnak az időt.

Ma pont egyedül volt az iskolaépület előtt, minden adott volt, és én lefagytam...Nem sikerült.

Fejben minden jól megy,de élesben valahogy nem. Hogyan csináljam?

Bármilyen javaslatot szívesen elfogadok a témában.

Nagyon köszönöm.



jan. 29. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Szerintem egyenesen, egyszerűen csak mondd meg neki: szimpatikusnak/szépnek találod, és ha benne van szeretnéd jobban megismerni, lenne -e kedve elmenni ide vagy oda.

Számolj 3-ig, menj oda hozzá, és kezdj el beszélni, mielőtt még meggondolod magad!

Nincs mitől félned!

jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ne tervezz előre semmit, mert akkor csak stresszelni fogsz. Legyél random és ne tanulj be semmit.
jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jobb ha könyvből megtanulod az összes lehetséges kombinációt és akkor nem lőhetsz mellé
jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 búzaszem ***** válasza:
93%
Írj lapra egy őszinte levelet vagy verset és személyesen add át, egyetlen mondat mentén: "Örülnék, ha elolvasnád, Neked írtam." és utána otthagyod. Pattogjon nála is a lábda, gondolkodjon és találja ki ő a következő lépést.
febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le egy csendes, kényelmes környezetben. Próbáld meg elképzelni minél élethűbben, részletesebben (szagok, hangok, hőérzet) a lehető legrosszabb helyzetet, és azt, hogy miképp reagálsz rá. Ha már érzed a gombócot a torkodban, akkor jól csinálod.

Persze a valóságban nem úgy fog történni, ahogy elképzelted, de sokat segíthet.


Mielőtt odamennél hozzá, javaslom, hogy legyen pár kérdés a fejedben, amit majd meg tudsz tőle kérdezni, ha kifogynátok a témából. Majd menj oda hozzá beszélgetni. Tudom, hogy nehéz megtenni, de másképp nem tudod leszólítani.

febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, csak lépj oda hozzá. 31/F
febr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!