Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert csinaljak ezt a lanyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinaljak ezt a lanyok?

Figyelt kérdés

Vissza jelöl fbon,megkerdezem töle hogy gond e hogy bejelöltem erre azt mondja igen zavar. Es mar nem az elsö ilyen eset...

Erthetetlen szamomra 😂

Akkor minek jelöl vissza?


ápr. 10. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasság.
ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt inkább a kérdéssel van a baj. Ha beszélgetni szeretnél velük ne ezzel a kérdéssel kezdj. Találj ki valamit, hogy miért kerested meg és írtál rá.
ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak sok ertelme nincs mert egyböl tiltom is az ilyet 😂
ápr. 10. 20:09
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A fontosabb kérdés szerintem, hogy miután visszajelöl, miért kérdezel rá, hogy bánja-e a te jelölésed??

Egyébként ők valószínűleg minél több ismerősre hajtanak, de haverkodni nem akarnak

ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 udvariasságbol,kedvessegböl, meg valahogy el kell kezdeni egy beszelgetest.
ápr. 10. 20:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ki ezt a kérdést. Majd jelzi, ha zavarja.
ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 nyilván ha zavarná, törölni a jelölést, tehát az teljesen logikátlan hogy erre kérdezel rá


Sokkal jobb lenne egy egyszerű "Szia, szimpatikus vagy, nem lenne kedved ehhez meg ehhez?"

ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 "Szia, szimpatikus vagy, nem lenne kedved ehhez meg ehhez?" - Ilyet tilos írni. Ha ezt írod, akkor egy leszel a millióból, ugyanis minden srác ezt írja ösztönből.
ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyet ertek a 8-assal, ezzel kb azt irom hogy "szia tecccel jarunk??"
ápr. 10. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

#9 Nem azt jelenti. Azt a kifejezést, hogy szimpatikus vagy kellően sok féle képen lehet érteni. Akár úgy is, hogy megláttalak, szépnek tartalak; vagy úgy, hogy "teccel". Emiatt egy kellő szexuális feszültség jöhet létre.

Persze írásban én sem ajánlom, mert ott tényleg szinte mindenki hasonlókat ír. Viszont élőben jól működik.

#8 Többre menne vele, mint ezzel: "Szia zavar, hogy bejelöltelek?"

ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!