Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz félénk introvertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz félénk introvertált srácként hogy lehetne végre nekem is barátnőm?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 17:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
47%

szerintem igen, lehet. Nyilván attól még hogy szűz és introvertált vagy, lehetsz jófej, stb.

Én lányként hasonlóan későn érő vagyok a szexualitásommal kapcsolatban, szintén szülői, családi dolgok miatt. De biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyunk egyedül.

Ha olyan helyre kerülsz, meg fogod találni a párodat, viszont ahhoz muszáj egyáltalán helyzetekbe kerülni. Eljárni társasjáték estre, egyetemi buliba, programokra. Sajnos máshogy nem megy. Vagy online, tinderen, bumble, stb. Csak muszáj próbálkozni, mert azzal, hogy sajnálod magad, nem jutsz sehova (szintén tapasztalat:D)

De szurkolok neked:)) És nyugtasson meg, hogy nem ezeken fog múlni, találsz-e magadnak párt.

ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#14,15,17,19,20 voltam


A viszautasítástól való félelem nálam pl. lehet, hogy abból fakad, hogy többször volt, hogy életveszélyben voltam gyerekként, és hiába kértem segítséget. Ezt az élményt nem szeretné újra átélni az agyamnak a sérült része...

ilyenek simán lehetnek.

De valszeg most az összes hozzászólásommal csak rád vetítem a saját bajom, úgyhogy ne roskadjál össze túlságosan.


Menj minél több új társaságba, mert ott gyakran esélyt érez rá az ember, hogy más módon viselkedjen, más viselkedési módot kipróbáljon, mint a korábbi csoportjaiban, ahol már megszokták, hogy Pisti a félénk gyerek.

A társasjáték klub jó, ahogy a kollegina mondja. Ha nincs ilyen a közeledben, alapíts egyet. :-)

ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"Menj minél több új társaságba, mert ott gyakran esélyt érez rá az ember, hogy más módon viselkedjen, más viselkedési módot kipróbáljon, mint a korábbi csoportjaiban, ahol már megszokták, hogy Pisti a félénk gyerek."


sajnos ez nem ilyen egyszerű. sokat piszkáltak suliban, kiközösítettek és éreztették velem hogy egy darab szr vagyok és emiatt berögzült nálam egy védekező mechanizmus és nagyon nehezen nyílok meg másoknak

ápr. 14. 14:20
 24/32 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem, hogy nem akarsz változtatni a helyzeteden inkább keseregsz otthon.

Velem is történtek traumák iskola időszakomban, olyanok amiket te fel se tudnál fogni, mégis vettem a fáradtságot és az energiát, hogy változzak, hiába volt kényelmetlen és voltak mellette kételyeim.

Addig-addig gondolkodsz rajta míg elmegy az idő melletted és csak még jobban szarul fogod érezni magad.

Hogyha eléggé akarod ezt akkor megcsinálod vagy kozmetikázol a jelenlegi helyzeteden, de hogyha nem akkor nem akartad eléggé.

ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
értem, de megnyílni nem biztos hogy meg kell, esetenként elég ha ott vagy. :-)
ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"értem, de megnyílni nem biztos hogy meg kell, esetenként elég ha ott vagy. :-)"


ahhoz nagyon jóképűnek kell lenni, egy magamfajta átlagpistit levegőnek néznek a lányok

ápr. 14. 14:28
 27/32 anonim ***** válasza:

De ember pont emiatt hal meg a maradék önbecsülésed is mert ilyen kijelentéseket teszel.

Átlag alatti kinézettel rendelkezek és beszédhibás is vagyok ráadásul, mégis oda vannak értem, 2 nőm is volt akikkel igen szép dolgokat tapasztaltunk meg a testiség terén. Ez megint kifogás és kifogás csak, hogy ne kelljen semmit se csinálnod.

ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

jó rendben, tegyük fel hogy félre tudom tenni a félénkségem. hogyan tovább? mert semmi szociális életem nincs. hova menjek ahol olyan korombeli lányokkal találkozhatok akiknél van esélyem?

online nem akarok többet próbálkozni, ott eddig 7 év alatt nem jött össze semmi

ápr. 14. 14:52
 29/32 anonim ***** válasza:

Jó tudod mit én befejeztem. Ezt itt hagyom neked, hogy elgondolkozz rajta.


23 éves koromig nem volt senkim. Se barátok, se nők, szociális készségem is kb a nullával volt egyenlő. Erre nem lehet tippet vagy tanácsot adni, tanulj a hibámból és mozdulj ki otthonról mert én is elmentem random helyekre és random beszélgettem emberekkel. Most az esti tagozaton mert dolgozok mellette még több esélyem volt és eltudtam indulni valahonnan és volt akaraterőm ahhoz, hogy megcsináljam, hogy elérjem azt a szintet ahol most vagyok és ennél mehetek följebb is és kell is mert sok mindent be kell pótolnom. Csinálod vagy nem csinálod, nem tudok mást mondani.

ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%
terápia, apuskám, valszeg az online ismerkedésben is ilyen önsajnálóan kommunikálsz, és az elég taszító, mert senki nem akar a másikkal szánalomból lenni, mert ez számára is megalázó.
ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!