Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz félénk introvertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz félénk introvertált srácként hogy lehetne végre nekem is barátnőm?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 17:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

a lányok nem szeretik az önsajnáltatást. Szerintem egy normális lánynál nem kell álompasi szintnek lenned ahhoz, hogy megkedveljen. Szóval hajrá, menj el ismerkedni. Nem tudom, hány éves vagy, de sose késő elkezdeni. Tényleg csak akkor fogsz tudni fejlődni, ha akarod. A pszichológus is jó ötlet, ő segíthet feloldani a szorongásaidat.

Nem random a gyakorin fogják elmondani a csodareceptet, ráadásul senki nem ismer téged. Csak magadnak fogod tudni megoldani a dolgot, de nyugodtan kérhetsz segítséget (élőben, az vszeg jobban segít, mint a gyakori)

ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 44 éves koromban lett először barátnőm. Szóval soha nem késő.

Olyan félénk voltam hogy elment a hangom, ha nőnél próbáltam kezdeményezni. De fogalmam se volt hogy egyáltalán mit kell csinálni, hogyan ismerkednek az emberek. Kérdezgettem az elején más férfiakat, hogy hogyan megy az ismerkedés.

A megoldás mindig az alacsonyabb grádiens az elején. Elkezdtem beszélgetni nőkkel. Némelyik szivatott, de az is használt. Egyre jobban hozzászoktam a jelenlétükhöz. Aztán elkezdtem segíteni nőknek, ahol csak tudtam. Nem csak szingliknek. Volt amelyiknek a biciklijét javitottam meg. Kisebb nagyobb segiségek. Volt amelyiknek kölcsönadtam kisebb összeget mikor bajban volt. Ez igy ment 1-2-3 évig. Amig végül jobb lett a kapcsolatom a nőkkel. Végül a neten ismerkedtem meg a jövendőbeli barátnőmmel.

ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!