Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék leszólítani az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék leszólítani az utcán úgy lányt, hogy ne legyek tolakodó?

Figyelt kérdés
Sok szép lányt látok és egyszerűen nem merek oda lépni, mivel nem tudom, hogy mit kéne mondanom neki. Ti miként szoktátok ezt csinálni? Vagy épp utána menni az utcán?

2015. jún. 9. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha szembe megy veled akkor esetleg picit ( NAGYON PICIT) menj neki "véletlenül" es természeten kérj elnézést es nézz a szemébe közben

Akar meg is dicserheted a szemet :)


Ha gondolod irj privit :)

2015. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

"Szia! Nem tudod hol van a legközelebbi kisállatkereskedés?"


A 90% nem fogja tudni.


Ha minimálisan beszédes vagy és nem harapófogóval kell belőled kihúzni mindent, akkor ez egy nagyon jó kezdő téma, hogy mennyire szereted az állatokat és stb-stb. Ha tetszel a lánynak akkor szívesen beszélget veled erről, ha meg nem akkor azt is megtudod mert hamar elhajt.


Életemben eddig 3 lányt dugtam meg, akiket ezzel a szöveggel szólítottam le az utcán.


21/F

2015. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én megkérdezném tőle, hogy mennyire venné tolakodásnak ha megszólítanám. Erre csak reagálna már eleve valamit. :)
2015. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as ez jó! :D
2015. jún. 9. 23:10
 5/12 anonim ***** válasza:
"Szia..."Dumálsz vele random dolgokról, megkérdezed, hogy kiféle, miféle, aztán mielőtt mennél, ezt mondod... "Közelebbről is meg szeretnélek ismerni. Megadod a telefonszámodat?" Ennyi...
2015. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%

Lányként írok, velem sok hasonló eset történt, mármint, hogy ilyen olyan kifogásokkal leszólítottak. Volt köztük vicces és ijesztő. Szerintem az olyan próbálkozásokat kerüld, ahol egyértelműen látszik, hogy miért szólítottad le, de ha szerencsétlenül csinálod, akkor a "véletlen nekimentem vagy eltévedtem" szituáció is eléggé egyértelmű lehet. Pár példa, amit jobban is lehetett volna csinálni, hiszen a hibákból könnyebb tanulni:):

1. Vonattal mentem haza, a vonat szinte üres volt. Egy srác jött, megkérdezte leülhet-e, amit furcsálltam is, merthogy máshol még rengetek szabad hely volt. Egész úton nem szólt hozzám, mikor 1 óra múlva leszálltam elköszöntem tőle, hiszen aki odajön és megkérdezi szabad-e a hely, attól a végén el szoktam köszönni. Rá 2 napra valaki bejelölt a facebookon, írtam neki, hogy ki ő, erre nagy meglepetésemre az a srác volt, akivel a vonaton utaztam. Kiderült, hogy kifigyelte hol szálltam le, de mivel azon a településen nem talált a facebookon meg engem, ezért addig nézegette a környező településeket, míg meg nem talált (pedig a nevemet sem tudta), de két nap alatt sikeresen megtalált úgy, hogy csak egy profilképem volt átható. Ez eléggé ijesztő volt és eléggé értetlenül álltam a dolgok előtt. Tanulság: Ha leszólítasz valakit, akkor vegyél magadon bátorságot és rögtön szólítsd le, kezdj el vele beszélgetni bármiről. Tömegközlekedésen főleg, hiszen úgy is kiveheti magát a dolog, hogy unatkozol és ezért elegyedsz beszélgetésbe, végül ha jól sikerül a beszélgetés egy "nagyon szimpatikusnak tűnsz, elkérhetem a számod?" szöveggel zárhatsz, majd később felhívhatod.

2. Az egyetemről jöttem haza egyik este, a sétálóutcán sétáltam, elment mellettem pár srác, majd az egyik mikor már elment 5 méterre visszafordult és elkezdett dicsérni: milyen szép vagyok, köszöni hogy elmentem mellette mert széppé varázsoltam a napját. Elhívhatna-e egy kávéra vagy valahova? Tanulság: Sose úgy menj oda valakihez, hogy elkezded dicsérni, mert ez - legalább is bennem- azt az érzet kelti, hogy csak a külsőmet nézed és le akarod fektetni, meg egyébként is eléggé visszataszító.

3. A könyvtárban egy srác odajött, hogy nem megyek-e el vele inni valamit? Kérdeztem, hogy miért mennék, nem is ismerem és mit akarna inni délután 2-kor? Mire ő: van itt a sarkon egy nagyon jó kocsmaszerűség, esetleg ihatnánk bort vagy hasonlót. Tanulság: Ilyet soha ne csinálj, nagyon gáz.

4.Tavasszal egy srác ült az egyik téren egy padon, a vonathoz mentem, mikor elsétáltam mellette odajött és megszólított, hogy tudnék-e neki segíteni. Kérdeztem, hogy miben, mire ő: nagyon szép vagyok, elmennék-e vele fagyizni? Tanulság: Nem rossz próbálkozás, nekem ugyan van barátom, de talán ha nem lenne elmentem volna vele, hiszen nappal volt, tömegben voltunk, rossz nem történhetett volna. Talán ami elszomorító az az, hogy kiült a padra és ha úgy vesszük, ki tudja hány lányt szólított le ez előtt ugyanazzal a dumával. Szerintem a szöveg nem rossz, de nem egy padról kell lesben állni.

5. Vonattal utaztam hazafelé, biztosítékhiba miatt az összes vonat 3-4 órát késett. Elindult végre a vonatom, de a következő nagyobb állomáson meg is álltunk és ott dekkoltunk. Jött az IC, Railjet is, egymás mellett állt 3 vonat. Én leszálltam a gyorsvonatról, mert ezen az állomáson kellett átszállnom a személyvonatra, de mivel nem volt szabad vágány, így az nem jött. Álltam a peronon, az IC utasai közül is leszálltak néhányan levegőzni, köztük egy srác is. Beszédet kezdeményezett, kezdetben arról, hogy mióta áll is a vonat, majd egyre inkább a személyes témákra váltott. Mondta, hogy melyik múzeumban dolgozik és elmehetnék majd oda, mert szívesen találkozna még velem. Elég gáznak éreztem volna erre azt rávágni, hogy bocs de van barátom, de lehet hogy jobban jártam volna. Ezt követően mondta, hogy gyakran jár abban a városban ahol tanulok, így összefuthatnánk valamikor, majd a számomat is el akarta kérni. Ekkor szerencsére hívott a barátom és elkezdtem vele beszélgetni, a srác pedig ott állt a nyakamon, hogy mikor rakom le a telefont. Olyan sokat beszéltem vele telefonon, hogy közben a srác vonata elindult. Tanulság: Ez talán az egyik legjobb próbálkozás, de nem árt kipuhatolózni, hogy a lánynak van-e valakije, mert eléggé kellemetlen helyzetet teremthet.


Én személy szerint nem szeretem ezeket az utcai leszólítgatásokat, mert sosem tudhatom, hogy ki az illető és milyen szándékai vannak. Ha pl. tömegközlekedésen, kávézóban, étteremben, könyvtárban, stb. szólít le valaki azt jobb néven veszem. A legjobban az zavar, hogy nem lehet feléjük sehogy jelezni, hogy esélyük sincs, mert párkapcsolatban élet. Alig várom, hogy házas legyek, akkor majd csak felmutatom mosolyogva a gyűrűt :) Egyébként szerintem a legrosszabb azzal kezdeni, hogy szép vagy eljössz-e valahova. Mindenképp először beszédbe kell elegyedni, hogy a lány úgy érezze érdeklődsz iránta. N meg gondolj bele abba is, hogy csak úgy elhívsz valakit pl. fagyizni és útközben jöttök rá, hogy nincs is közös témátok vagy nem tudok miről beszélgetni, azért az eléggé ciki fagyizás lenne.

2015. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6: A rossz módszerek iskolapéldáit írtad most le nagyrészt.


Első tanács nőknek: Mindig minél hamarabb mondd el hogy van barátod! Említsd meg valahogy, vagy mondd ki nyíltan. A legtöbb férfit ez kb. azonnal eltaszítja tőled. Addig csak felesleges köröket futtok, amíg egy férfi ezt nem tudja.


Még akiket elmondtál a 4-es és az 5-ös csinálta a legnormálisabban.

Amúgy a saját tapasztalataid férfiaknak megfogadni nem igazán érdemes, mert tőled csak egy nő véleményét hallják. Van jó barátom, aki egyéjszakás kalandokat is szerez nappali megszólításokból és nekem is lett már ilyen módon kapcsolatom.

A lényeg (és amit te is mondtál hogy hiányolsz), hogy nem ismered még az illetőt. Ezért fontos hogy ilyenkor a srácnak be kell magát mutatnia és minél inkáb megnyugtatnia (közvetett módszerekkel) a nőt, hogy nem egy sorozatgyilkos.


A nappali próbálkozás a legjobb lehetőség pl olyanoknak, akik nem szeretnek éjszakai szórakozóhelyekre járni.

Szerintem is hülyeség egyből megmondani egy fiúnak azt, hogy bejön neki a lány.

És igen, a nappali ismerkedésben nem csak az utca, hanem a tömegközlekedés, boltok, stb.-k is benne vannak.

2015. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
szia szeretkezünk ?? ez a legjobb nekem mar 2 ször bevalt
2015. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló módszerét én kihagynám.

Egyszer ezt szerettem volna csinálni egy fiúval (ha ciki, ha nem...) és véletlen annyira nekimentem, hogy ha nem lett volna jó erőben szerencsétlen még el is esik :'D

Utána csak nézett ijedten. Nagyon kellemetlen volt.

2015. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ez a közös téma dolog butaság, mivel bármiről lehet beszélgetni bárkivel, csak folyton kérdéseket kell feltenni, ha csönd lenne. :) bármilyen közéleti téma stb. arról csak van véleménye. Akinek meg nincs, az nagyjából annyit is ér. :D
2015. szept. 3. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!