Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék leszólítani az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék leszólítani az utcán úgy lányt, hogy ne legyek tolakodó?

Figyelt kérdés
Sok szép lányt látok és egyszerűen nem merek oda lépni, mivel nem tudom, hogy mit kéne mondanom neki. Ti miként szoktátok ezt csinálni? Vagy épp utána menni az utcán?

2015. jún. 9. 13:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezzel a rögtön elutasítással, csak azért, mert párod van én nem értek egyet... Mert ki tudja lehet, hogy a sors akarta úgy, hogy akkor találkozz vele, és a későbbiekben bármi is lehet belőle. Nekem például nem lenne kizáró tényező, hogy ismerkedjek, ha még abban a pillanatban barátnőm is lenne. Mert úgymond az élettől nem veszem el a lehetőséget.
2015. szept. 3. 16:46
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11: De a lányok nem így gondolkodnak. Ha már kapcsolatban vannak, akkor hűségesebbek.


10: Ha folyton kérdezgetsz az minden nő halála. Nagyon rossz érzés mikor a fiú állandóan kérdezget, én meg válaszolgatok. Ez az interjúztató beszélgetés nagyon nem vonzó.

A közéleti téma meg megint nagyon nem vonzó. Biztos nem fog nőni az érdeklődése, vonzalma irántad egy lánynak, ha már az elején közéleti témákról kezdesz beszélgetni. A cél az lenne, hogy rólad tudjon meg minél több érdekes dolgot.

2015. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!