Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párommal stabil és boldog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal stabil és boldog a kapcsolatom már régóta, akkor miért kezdett el érdekelni más?

Figyelt kérdés
nemrég közelebb kerültem egy pasihoz a munkahelyemen, és kialakultak bennem bizonyos érzelmek iránta, úgy hogy közben nagyon szeretem a páromat. nagyon frusztrált vagyok és dühös, mert nem akartam én ezeket az érzéseket, és a vonzalmat sem. szerintetek mit tegyek?

2015. jún. 9. 23:39
 1/3 tetro ***** válasza:
gyors kiadós irodai szex, aztán utána tudni fogod, hogy mit akarsz.
2015. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kapcsolatotok lehet hogy stabil de te kozel sem vagy az. Ha tenyleg ugy szereted a parod meg olyan jo vele nem vonzodnal mashoz. Keruld el azt a ferfit szerintem.

18/L

2015. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél róla tudomást. Szerintem ez csak elhatározás kérdése, általában egy idő után elmúlik. Kicsit tarts távolságot a kollégádtól, és legyél többet együtt a pároddal, csináljatok több közös programot.
2015. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!